Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha olyan emberrel...

Mit jelent ha olyan emberrel álmodom folyton aki kicsit tetszett anno de kizártam az életemből mert nagyon nem fértünk össze egymással?

Figyelt kérdés
jelent bármit is? kéne foglalkoznom vele? nem akarok az illetővel már kapcsolatot létesíteni de ezek szerint mégis foglalkoztatja a tudatalattim.mi lehet ez?

2018. febr. 3. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne(bocsi hogy irtam de csak igy tudom nyomonkovetni🙂)
2018. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom számít e még, de ott a válasz a kérdésedben. Foglalkoztatja a tudatalattidat, és hiába hiszed azt, hogy nem érdekel, vsgy csak kicsit tetszett, vagy már ez a személy a múlté, ez nem így van. A tudatalattiból nagyon sok dolog jön elő, főleg alvás közben.
2018. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A 2.vagyok,hozzátenném ez lehet akár egy lelki seb miatt is. (értsd jól!) Nem muszáj hogy minden nap eszedbe jusson...
2018. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!