Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez az álmaimmal?

Miért van ez az álmaimmal?

Figyelt kérdés

Tudom, nem a legjobb kategóriába soroltam, de más nincs, ami az álmokról szólna.

Havonta 4x-5x alkalommal szoktam úgy álmodni, hogy emlèkeszem is rá. Ez már gyerekkorom óta így van. Lènyegében 12 èves korom előttről alig vannak más emlèkeim, mint az álmaim. Például, 8 éves voltam, mikor a szüleimmel először távolabb nyaraltunk, mint a környező országok és, szinte az egyetlen dolog ami megmaradt a nyaralásból az az, hogy azt álmodom, hogy különböző színű csíkok úsznak el a szemem előtt egy fekete falon. Pontosan fel tudom idézni, hogy piros és fehér csíkból volt a legtöbb, zöld és kék pedig egy sem volt.

Ezen kívül rengeteg más álmot feltudok idézni nagyon pontosan, míg a valójában megtörtént eseményekre szinte csak úgy emlékszem, ha azok valamilyen módon kötődtek az álmomhoz, ha az álom azon a helyszínen játszódik ahol tènyleg voltam, vagy azokkal az emberekkel, akikkel tènyleg találkoztam.

De, nem ez zavar a leginkább, hanem az,hogy néha olyan mintha megálmodnám a jövőt. Déjà vu érzésem havonta min. 3-4 alkalommal van, de ez nem olyan érzés, hogy úgy érzem, ez már egyszer megtörtént, hanem tudni szoktam, hogy mi fog történni pár másodperc múlva, és azt is, hogy mikor álmodtam ezt meg (van olyan, hogy egy ötéves álmomból van). Múltkor utaztam a buszon, és két ember az ajtónál beszélgetett, nem is figyeltem rájuk, de az egyik pillanatban mikor feléjük néztem, tudtam, hogy én ezt már egyszer átéltem. És ekkor beugrott egy mondat: "Azért, mert nem bízik teljesen benned" az egyik beszélgetőnek, pedig ez volt a következő mondata: Azért, mert nem igazán bízik meg benned" és tudtam, hogy ezt kb. egy hónapja álmodtam erről. A mondat nem volt ugyanaz, de nagyon hasonlított.

Máskor meg beszélgettem valakivel és déjà vu érzésem lett, tudtam, hogy az egyik barátom (azt is, hogy ki) a laptoppal kapcsolatban fog valamit mondani vagy csinálni. És tényleg ez történt. Pár másodperc múlva megjelent, hogy visszahozta a laptopom, amit amúgy egy héttel korábban adtam kölcsön neki.

Másokkal is előszokott fordulni ilyen? Ez természetes?



2018. febr. 3. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam meg a jövőt többször is, egyszer már a lottó egyik nyerőszámát is megálmodtam, és akkor kb 11-12 éves lehettem. Szerintem az álmok leginkább arról szólnak, amit mi akarunk, és ezek lehetnek nagyon apró dolgok is.
2018. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem, ennek nincs jelentősége, de szerencsés vagy. :D
2018. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!