Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparalízis volt ez? Mi...

Alvásparalízis volt ez? Mi okozta?

Figyelt kérdés
Felkeltem arra, hogy az osztálytársam telefonos várasjátéka szólalt meg (mikor értesítést kapsz) és olyan hangja volt mint a honfoglalóban az embernek. Majd hallom, hogy mellettem egy férfi nagyon hangosan énekel és nem tudok tőle elaludni.(ezek mind nem történtek meg) Pánikszerű érzés kapott el, a hátamon végig futott a vér és nem tudtam megmozdulni. A testem egyik fele mintha elkezdett volna lebegni vagy húzta volna el valami erő, aztán kiabáltam és végleg felkeltem. A szívem hevesen vert és nagyon izzadtam. Mi okozta ezt? előtte délután aludtam 4 órát majd este visszaaludtam. Volt már hasonló élményetek? Milyen volt?

2018. febr. 7. 20:04
 1/2 anonim válasza:
100%

nekem rendszeresen van


általában víz alatt vagyok, vagy üldöznek, esetleg zuhanok és nem tudok mozdulni

2018. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nekem az volt, hogy az ágyban feküdtem, de nem tudtam mozogni. Megemeltem a fejem és nagy erővel visszaesett, mintha az egész testemet lefogták volna. Én hangokat nem hallottam, de erős fényeket láttam, majd egy alakot aki figyel. Én is nagyon izzadtam és bepánikoltam. Másnap nem nagyon mertem aludni :D
2018. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!