Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti szoktátok tapasztalni ezt...

Ti szoktátok tapasztalni ezt az elalvás előtt?

Figyelt kérdés

Amikor kezdek elaludni mindig elmélkedek vagy gondolkodok valamin gondolom ezzel sokan vannak így.

És néha mikor már majdnem elalszok néha "belefurakodnak" a gondolataimba ilyen álomszerű képek meg események.Csak utána jövök rá hogy ennek semmi értelme én ezen nem is agyaltam ez csak hirtelen jött csak képbe...

Remélem érthető mire gondolok :D



2018. febr. 14. 21:20
 1/6 anonim válasza:
81%
Igen érthető. Én pont abba a kategóriába tartozok ,hogy lassan alszok el és ezek a gondolatok néha eléggé kellemetlenek tudnak lenni. Sokszor van ,hogy már ugye fél álomban vagyok és ilyen tök depis gondolatok gyötörnek az életemmel kapcsolatban! :\ Szóval igen tapasztalom amit te! :D
2018. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld megragadni/megfigyelni a képet. Nem lesz egyszerű, de utána jön csak a java...
2018. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam...
2018. febr. 15. 11:29
 4/6 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Ez egy eléggé ritka dolog, amit kérdeztél. Én is tapasztaltam magamon. Sokan szeretnék ezt, de csak látszólag ok nélkül kevés embernél működik. Ha jól sejtem, idővel, szinte magától megtanulod irányítani ezeket a félig álom, félig fantázia keverékét.


Én amikor megtanultam irányítani utánna, hirtelen megszűnt. Majd valahogyan tudatalanul az álmaimat is irányítottam, ugyanúgy, mint a fantáziámat. De ha nem sikerült irányítanom az álmaimat, akkor hirtelen felébredtem. Pár ilyen alkalom után megszűnt ez, reggel amikor felébredtem nem emlékeztem az álmaimra. Azóta havonta egy, maximum két álmomra emlékszem.


Ugyanúgy lehet pszichológiailag elemezni ezeket a félig álom, félig fantázia keverékét, mint az álmokat, csak a fantázia miatt a személyiség fő vonásaira is elég pontos képet lehet alkotni, nagyon gyorsan.

2018. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Én amikor megtanultam irányítani utánna, hirtelen megszűnt."


Nem szűnt meg, csupán "beleragadtál" az egyikbe.

2018. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem jelenetek szoktak bevillanni telesen idegen emberekkel idegen helyszínekkel.

Pl.elalvás előtt végiggondolom a következő napom és egyszer csak látom, hogy egy nő rohan ki egy égő házból.

De nem alszom.Olyan mintha pár pillanatra látnám hogy máshol mi történik.Beszélni is szoktak hozzám de az nem szoktam érteni csak egy egy szót.

Nagyon fura és általában rossz dolgokat látok.

De mondom teljesen függetlenek a gondolataimtól.

2018. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!