Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályunkban akit szeretek, de ő nem tudja. Nem tudom, hogy ő kit szeret, illetve csak sejtésem van.

Azt álmodtam, hogy az említett lány egy ismeretlen fiúval csókolózik az osztályban és kiderül, hogy jártak. Egy, egy éjszakás kaland alatt ismerkedtek meg. 3 másik lány is volt az említett éjszakán.


2011. okt. 31. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen félsz, és azt magyaráztad be magadnak, hogy ő nincs senkivel. És ezek az érzelmek kitörtek az álmaidba, hogy ő mégis van valakivel. Egyébként meg az álmok választ adnak a kérdéseinkre, tehát aki az álmodba volt, azzal jár.
2011. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Egyébként meg az álmok választ adnak a kérdéseinkre, tehát aki az álmodba volt, azzal jár."


De fogalmam sincs, hogy ki az.

2011. okt. 31. 15:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Soha nem láttam.
2011. okt. 31. 15:11
 4/7 anonim válasza:
akkor valószínűleg olyannal jár aki te nem ismersz..
2011. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"akkor valószínűleg olyannal jár aki te nem ismersz.."


De azt tudom, hogy nincs senkije. Csak azt hiszem, hogy tetszik neki valaki. de ez se biztos.

2011. okt. 31. 16:51
 6/7 anonim válasza:
Ez ismerős.Nekem is tetszik egy fiú,és minden bizonnyal én is neki,de mielőtt nem tudtam,h szeret,azelőtt én is mindig vele álmodtam pl:Láttam ahogy mással csókolózik,focizik velem...tehát mindig benne volt az álmomban.Ez azt jelenti,hogy vmilyen kapcsolat fog kialakulni köztetek(vagy szoros v. csak baráti,mint akár most is),de az a lényeg,h köztetek nem sokára lesz vmi.Ha legalább még 2X vele álmodsz,akk 60% ,h lesz itt valami ! :))
2011. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is ez van alig hogy felkelek máris lmegy az életkedvem mert látom ezeket az álmokat.remélem ucsónak van igaza
2011. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!