Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy éjjel ma...

Sssaszem kérdése:

Miért van az, hogy éjjel ma azt álmondtam, hgoy ketest kaptam. Miért történt ez meg velem?

Figyelt kérdés
Szerencsém van, hogy ez csak álom sokszor úgy éreztem, hogy még le sem vizsgátam. De amint felébredek nyugalommal tölt el.

2018. febr. 28. 20:36
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Szokás szerint iskolában voltam és még egy évem volt vissza az iskolából
2021. márc. 19. 11:21
 32/37 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy az agyam most kezdi el feldolgozni az iskolás éveimet. MA megint iskolás voltam.
2021. ápr. 29. 17:56
 33/37 A kérdező kommentje:
Szokás szerint az iskolában voltam. Még sokáig fogok végezni volt egy olyan érzésem.
2021. máj. 8. 13:01
 34/37 A kérdező kommentje:
Ma szokás szerint iskolában voltam, arra nem emlékszem, hogy hányadikas voltam.
2021. jún. 14. 14:52
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kéne beszélned pszichológussal, ha zavarnak ezek az álmok.

Nagyon berögzült, és magától már nem fog elmúlni.

2021. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Sikerült tisztázni, mert az egyik ismerősöm Tamás Anna pszichológus lesz, ő mondta, hogy "szia Eszter:) teljesen természetes, hogy olyan dolgokról álmodsz, amiket korábban átéltél 🙂

olyan helyekről, személyekről, eseményekről, amik sokáig jelen voltak az életedben. Szóval ne aggódj, szinte mindenki álmodott már a régi iskolájáról! 😉 (én is 😛 )" Most már meg fogok nyugodni.

2021. jún. 16. 20:25
 37/37 A kérdező kommentje:
Segített szerencsére a Tamás Anna. Itt volt a "közelben" Szerencsére, jobb lett a helyzetem.
2021. jún. 16. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!