Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem azzal a lánnyal...

Miért nem azzal a lánnyal álmodom soha, akibe szerelmes vagyok, hanem mindig másokról?

Figyelt kérdés
Eddig összesen egyszer szerepelt ő az álmaimban, vagy egy hónapja. Miért nem álmodik az ember gyakran azokkal akikre sokat gondol?

2017. dec. 22. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is utálom, legalább akkor legyen már jó...
2017. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót álmodunk azt elfelejtjük, mert tovább alszunk. Ilyenkor jön a következő álom, amin megdöbbenünk. Na ilyenkor felkelünk és csak erre emlékezünk.
2017. dec. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Akkor viszont mi értelme jót álmodni ha ugyse emlékszünk rá?
2017. dec. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az álmoknak nem az a célja, hogy szórakoztasson bennünket, mint a TV vagy a számítógép. Mikor alszunk az a pihenésről szól. Ha minden álomnál felébrednénk, nem tudnánk kipihenni magunkat. A rossz álmok meg fontosak számunkra, azért ébredünk fel rá. A rossz álmok rávilágítanak arra, hogy mi zavarja lelki békénket. És a vágyainkra hívja fel a figyelmet. Vagyis célt mutat, hogy lehetünk kiegyensúlyozottak.
2017. dec. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a jó álmaidat is látni akarod, akkor valami hallucinogént kell bevenni pl. LSD. De ez veszélyes.
2017. dec. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

A tudatalatti levan maradva. Egyébként is félelmeket, vágyakat vetít. Pl. Ha három napig nm gyújtasz rá azt álmodod cigizel. Vagy ha amiatt stresszelsz, elkésel a munka helyről ilyeneket álmodol.


Én is tapasztaltam, amiről írsz. Idővel vele is fogsz álmodni, de soha sem olyan tartalmat, amire vágyszol.


Én nekem volt egy lány, aki nm jelentett semmit. Egyszer azt álmodtam, hogy átöleljük egymást. Nagyon meglepő álom volt. Legútóbb (mióta lexarom a csajt) olyanokat álmodom vele, hogy beintett egyet, én meg vissza neki fckyu.

2017. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor velem valami nem stimmel, mert általában azzal a lánnyal álmodom, akibe szerelmes vagyok.
2017. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
#7 Biztos vágyálom, lehet esélyed sincs annál, akiről álmodsz.
2017. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
eddig én csak kétszer álmodtam a barátommal (2 év után) azt, hogy megcsal, és azt mondja: soha nem is szeretett, a másik meg, hogy meghal. gondolom ezektol félek a legjobban... :/
2017. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bánki Tomi ***** válasza:
100%

Szia!

Pszichológiai kutatások, amiket Sigmund Freud és C. G. Jung kezdett felfedezték, hogy nagyon ritkán álmodunk azzal a személyel, akire az álom vonatkozik. Általában csak utalások vannak arra a személyre, akire valójában vonatkozik. Meg lehet tanulni megérteni az álmok igazi jelentését. Inkább egy példát írok a saját álmaim közül.

Egy szobában vagyok, egy áltános iskolai osztálytársnőm, van velem szemben, köztünk egy asztal. Egy srác van mellette akit nagyon utálok. Olyan, mintha együtt lennének, egy párt alkotnának ketten. Én csak az asztalon a laptopomra koncentrálok. Az osztálytársam mond valami kedveset nekem. Zavarban érzem magam, kicsit, mintha félnék. Átmegyek egy másik asztalhoz, ahol egy másik laptopon kezdek el tíz ujjal gépelni. Odajönnek mellém mind a ketten. Mellettem egy székre leül a srác, az öléve a volt osztálytársam. A srác megfogja a kezem és odahúzza, hogy fogjam meg a lány kezét. ekkor hirtelen felébredek. Mintha rémálomból ébrednék.

Eddig ez butasád, ahogy az átlagos válaszolók fogalmaznának. De csak azért butaság, mert nem ismerik az életem azelőtt, hogy az álmot álmodtam és nem értenek az álom analízishez. Segítek és analizálom az előző álmomat.

Akkoriban egyik haverom megkért hogy segítsek a barátnőjének megírni a szakdolgozatát, mert halvány lila gőze se volt a csajnak arról sem, hogy kell fogalmazni, nemhogy hogy kell szakdolgozatot írni. Elmentem hogy segítsek neki. Öt perc után a csaj megfogta a kezem, úgy, hogy ott volt a barátja is, csak a laptoptól nem láttta a srác, hogy a barátnője megfogja a kezem. Azonnal elhúztam a kezem. Utánna, ha közeledett hozzám a lány én hátra léptem kettőtt, nem mintha félnék a lányoktól. De régi vágású vagyok én úgy tanultam, házi nyúlra nem lövünk, még ha támad akkor sem. De sokszor eszembe jutott a csaj, sokszor arra gondoltam, mi lenne, ha... Húsz éves, 90/C kosaras melltartval, nagyon csinos. A barátja nagyon bunkó vele, kihasználja, sokszor bántja.

Na most jön az álom elemzése.

A volt osztálytársnőm a csinos lányt szimbolizálja, csak pont az ellentéte. Amikor általános iskolában osztálytársam volt, tizennégy évesen semmilyen erotikus kisugárzása nem volt, soha nem tetszett egyik fiunak sem. A csinos csajnak óriási az erotikus kisugárzása. De ez a csere nem véletlen, van szimbolikája, értelme. A srác az álmomban akit utálok, a valóságban is nagyon utálom, azért mert nagyon bunkó, egoista. A Csinos lány barátját szimbolizálja az álmomban, de itt nem ellentétes, mert a valóságban sem kedvelem a csinos lány barátját, amiért bunkó a barátnőjével, szóban mindig bántja, megalázza a lányt. Na az álmomban a laptop még arra is utal, hogy korábban sokszor csináltam a lány laptopját. Amikor segítettem neki a szakdolgozatban, akkor mindig erőltetnem kellett, hogy a monitorra nézzek, mert a csinos csajon mindig mélyen dekoltált felső volt és nagyon szépek a mellei. Koncentrálnom kellett a monitorra, hogy nehogy a melleit bámuljam. Amikor az álmomban a srác odahúzta a kezem, hogy fogjam meg az álmomban lány kezét, az a valóságban megtörtént, csak a lány akarta megfogni a kezem, hogy flörtöljön. Szeretetre vágyott, amit a barátjától nem kapott meg. Csak a pénzt, de az nem pótolta a szeretetet. Amikor felébredtem, mintha rémálom lett volna, az azt szimbolizálta, hogy tudat alatt tudtam, hogy a csinos csajjal egy rémálom lett volna a kapcsolat.

És a kérdésedre a válasz: Az én álmomba, ha csinos csajjal álmodtam volna, nem a gyerekkori osztálytársammal, akkor tutti, hogy nem ébredtem volna fel nagyon sokáig ;)

2017. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!