Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy a szép és...

Miért van az, hogy a szép és jó álmok olyan hamar véget térnek?

Figyelt kérdés
Az évek óta halott kutyámmal álmodtam. Átöleltem és sírtam, éreztem az orrát a nyakamon és hallottam a hangját is. Nem akartam elengedni és felébredtem.

#02.28
2018. márc. 1. 01:21
 1/3 anonim válasza:
Ez egy jó kérdés. Engem is érdekelne. Anno egy olyan gyönyörű és megnyugtató álmot láttam, amiben tényleg úgy éreztem mintha ott lennék. A mai napig emlékszek rá, ahogy nagyjából a kellemes érzésre is ahogy a vízben repültem, akármilyen hülyén hangzik.
2018. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, úgy látszik, hogy ha már az élet nem álomszerű, legalább az álom "életszerű"...
2018. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

# 2: Ez igaz. Pont olyan voltam álmomban mint az életben, amilyen voltam mikor még élt.Egy ajtón akartam bemenni amin kívülről szalagfüggöny volt, az mögött volt ő. xd Majdnem széttéptem a függönyt, hogy láthassam és közben azt mormogtam, hogy hol van a kutyám! tiszta ideges voltam. Aztán benyitottam és ott volt ő :D felült, na és akkor megöleltem.

Jó kis álom volt, ritka álom :(

2018. márc. 1. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!