Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most álom fejtők segítségét...

Most álom fejtők segítségét kérném. Ezt az álmot már többször álmodtam. Bár nem az egészet hanem az elejét, ezt onnan tudom hogy gondolkodtam az álmomban és erre jutottam?

Figyelt kérdés

Olyat álmodtam hogy. Először osztálytársakkal voltunk moziban. Aztán egy hatalmasat változott az álmom, mert utána már egyedül sétáltam az utcán(amit ismerek sokat jártam azon az utcán) és észre vettem egy gyönyörű lányt aki hó fehér ruhában mögöttem sétál és én nagyon néztem őt(a lány cigány lány lehetett vagy nagyon kreol) (nem rasszistaság mert én is az vagyok). Aztán ő lefordult egy sarkon. Én követtem őt(20-25m-re lehetett tőlem) aztán jött egy magas autó. A lány ruhája koszosabb volt és nem is ugyan az a lány volt aki eddig.A helyszín is változott Én ennek ellenére követtem tovább

A lány furcsán viselkedett,mert egy ismeretlen ember beverte a fejét és ő a vérét a falra kente olyankor az álomban nem is gondoltam hogy ez bizarr lenne

Aztán megérkeztünk egy helyre ahol nem éppen kellemes társaság volt..

3-4 kutya lehett a kilépőn(kissebb erkély de le lehet lépni az utcára) és volt ott egy rossz ember is akire nem nagyon emlékszem. A kutyákat(harci kutyák) pedig lelöktem egy ott lakóval a kis kilépőröl(nem leesett az emeletről, mert kb. 40-50 cm-re lehett a földtől)?


A zárójeles részeket azért emeltem ki hátha fontosak.

A válaszokat előre is köszönöm??

A kérdőjel csak elvárás hogy ki rakhassam a kérdést? Ez nem kérdés!😂



2017. dec. 28. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mögötted ment a gyönyörű lány. Milyen irányba fordult el a sarkon? A megváltozott helyszín milyen lett, a magas autó után? Láttad, hogy egy ismeretlen ember beveri a fejét? Vagy csak gondoltad a véres fej láttán. Az erkélyen a rossz embert a valóságban ismered? Miről tudod, hogy rossz ember? A rossz ember, az az ott lakó ember? Mi lett a lánnyal? Miért löktél le mindenkit a kilépőről, mit éreztél ilyenkor? Korod, tanulsz még?
2017. dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jobbra fordult a lány. Kb 2 emelet magasak lehettek a házak és gettó féle. Csak következtettem hogy beverte, de nem ismertem. Nem nem ismertem, igazából kicsit hasonlított ez a rossz ember a vitathatatlan c.filmben szereplő drogos csávóra de mégsem ő volt😀

Most lehet hülyeség de ezt álmodtam😁

Igazából a kisugárzása miatt gondolom azt

Nem az ott lakó ember szerintem valami csicskása lehetett. Elvileg a lány a rossz ember mellett állt de a rossz ember ült.

Nem mindenkit löktem le hanem 2 kutyát azzal a csicskással. Mit érztem?.. Már nem nagyon emlékszem. De azt tudom hogy kicsit viccesnek tartottam és megkönnyebbültem.

15 vagyok, igen tanulok még

2017. dec. 30. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álom a te és osztálytársaid életéről, drámájáról szól (mozi). Te vagy a megfigyelő (néztem), a főszereplő a lány. A lány egy általad elképzelt gyönyörű lány. Lelkileg tiszta, ártatlan (fehér ruha). Az utca és az utak az életutat szimbolizálja. Az erkölcsös, törvénytisztelő életet választja (jobbra megy). Beleszeret egy fontos, feltűnő emberbe (magas autó). És megváltozik az élete. Lelkileg bemocskolódik (koszos ruha), megváltozik a személyisége (arca) és a lehetőségei, élete (helyszín). A gondolkodása is önmaga és a világ ellen fordul (vérzik a feje és a falra keni). Aztán bekerül egy kellemetlen tárasaságba egy utolsó, csicska ember mellé. Vagyis oda adja magát. A lány (áll) bevállalja, a rossz ember (ül) passzív résztvevő. A 4 harci kutya a biztonsági őröket szimbolizálja. Erős zárt társaság. Itt beavatkozol a történetbe szétszeded a társaságot (lelököd ..).
2017. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ez nem az én életemet "befolyásolja".. Nem velem kapcsolatos.. Olyan mintha egy történetben lettem volna.

És a lány a főszereplő.

Rendben, köszönöm szépen.

Amúgy mostanában egyre többször álmodok brutalitásról pl. Engem meg akarnak késelni de nem tudnak, ezért én szúrom meg azt aki megakart szúrni.. De gondolkodni is szoktam mármint bele gondolok hogy mi lenne ha olyan helyzetben találkoznék a rossz akarókkal

És most van/vannak pont ellenséges ember/ek akik lehtséges hogy képes/ek lennének ezt tenni velem/testvéremmel bizonyos okok miatt.. És nem tudom hogy ez mit jelenthet hogy ennyit álmodok ilyenekről..

2017. dec. 31. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!