Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyim nemrég meghalt, többszö...

Nagyim nemrég meghalt, többször is álmodtam vele mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ennek már három hónapja mégis kb havonta egyszer álmodok vele és nagyon határozottan emlékszem rá, holott semmilyen álmomra nem emlékszem kb soha.


Mindegyik álmom a nagyszülői házban játszódik ami a csalad életének a központja volt mindig is nagyim pedig a csalad feje úgymond.


Szóval mindhárom álmomban épp családi összejövetel van mindenki ott van és nagyim mindig ugyanazon a széken ül.


Az első álomban meglepodtem hogy ott van hiszen nemrég temettük el. Azt mondta nem sok időre ment el és hogy már visszajött és velünk marad.


A másodikban azzal nyugtatott hogy h formának szeretett minket unokákat és engem is szeretett és értékelte hogy az utolsó időben ennyit segítettem neki.


A harmadikban eddig ha jól emlékszem azt mondta hogy végleg visszajött és már nem fog elmenni. De ebben most így hirtelen nem vagyok biztos mert a másik kettőt felidézve elfelejtettem.


Ez mit jelenthet? Kb 3 hetente volt egy-egy ilyen álmom a temetés óta.



2018. márc. 6. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Magyarázhatjuk azzal is, hogy így dolgozod fel az elvesztését. Így idővel majd elmúlik.

De úgy is magyarázhatjuk, hogy veled van a lelke. Az utolsó üzenetéből az jön le, hogy veled marad még szükség van rá. Igazából a reinkarnáció szempontjából nézve sincs elkésve a "folyamatból". Hiszen nem kötelező azonnal leszületni. Lehet halála után is még van dolga, pont az, hogy rád vigyázzon. :)

2018. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha veled marad, és nem tud továbblépni, hazamenni a Mennybe, akkor az nem jó. Egy idő után, állítólag kb 40 nap, energiára lesz szüksége, és a szeretteitől fogja elvenni. Fáradtabb leszel. Nem jó . Segíteni kéne neki hazamenni.
2018. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen igaz ez a 40 napos dolog. Természetesen, ha nincs több dolga a földi létezésben, akkor a 40 nap adott a távozásra. De ha feladata maradt, mint például ez esetben lehet a védelmező szerep, akkor itt maradhat és a feladat teljesítése után tovább léphet.
2018. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fersk ***** válasza:
Az álmoskönyvek szerint halottal álmodni esőt jelent. Milyen volt az álom utáni nap?
2018. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer meglátogatlak téged is.
2018. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam édesapámmal sokat miután elvesztettem sajnos,de jó lenne megkérdezni pedig tőle pár dolgot.Azért álmodsz vele mert hiányzik,és valahogy próbálod feldolgozni is, viszont ha álmodsz vele vagy talán néha majd pár év után vele álmodsz igazából megnyugszik majd a szíved és örülni fogsz hogy újra veled van csak mikor felébredsz és rádöbbensz hogy csak álmodtál,az a szar érzés.Amúgy én már ilyen vagyok élőkkel is ha hiányzik akkor egy idő után előjön az álmaimba, aztán beszélek vele és le van tudva,nem tudom miért van ez így.
2018. márc. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!