Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet ez...

Szerintetek mit jelenthet ez az álom, vagy legalábv is mire utalhat?

Figyelt kérdés

Már nem először álmodom ezt.

Valamilyen ismeretlen ház udvarába vagyok hideg az idő ,földön látok 3 számológépet ,nem tudom h miert de elteszem ,mikor megyek hazafele a buszhoz indulva egy sivatagba érek (nem vagyok rasszista azt hozza tennem) a busznál egy cigányt látok késsel a kezében ,a fejrmben az jár hogy belém ne kössön de belémköt és mire észre veszem már egy egész csapat akar megölni , valaki kilő egy kötelet elém, én átigrom a kötelet és felugrok a buszra, kezdett szürkülni olyan érzésem volt mintha már ezer éve élnék és táskával a jobb vállamon kabátban mint mindig hazafele tartok és nem számít hogy meg akartak ölni ,hazaérek ,szüleim tévéznek én csak annyit mondok unottan hogy hazaértem ,már teljesen mindent szürkén látok lepakolom a táskám a kabátom és leülök és csak nézek magam elé ,uttánna mindig felébredek.

elöre is köszönök minden értelmes választ.



2018. márc. 11. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Talan melyen azt gondolod, hogy a szuleidet mar az sem erdekli, ha teged meg akarnak olni.

Lehet kicsit eltavolodtatok egymastol.

2018. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Az udvar az egyes emberekhez fűződő viszonyodat szimbolizálja. Ami érzéketlen (hideg), számító (számológép), nem teszel különbséget férfi és nő között (3), anyagiasság (elteszem). A busz emberi közösségeket, csoportokat szimbolizál. Amit a magány, érzelmek kiégése (sivatag) jellemez. Érzelmileg befolyásolni akarnak (cigány késsel), és tönkre akarják tenni az életedet (megölni). Próbálsz nem foglalkozni velük (szürkület). Te boldogulsz egyedül is, veszed az akadályokat (hazaérsz). Ez így megy mióta az eszedet tudod (ezer éve). Az otthon a családi kapcsolatodat szimbolizálja. Ami csak napi rutin szerű (unott), felületes (szürkén látok). Passzívan uralod a helyzetet (leülsz).
2018. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!