Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire utalhat ez az szörnyű álom?

Mire utalhat ez az szörnyű álom?

Figyelt kérdés

Kb. két nap eltéréssel álmodtam ezeket, ezért gondolom, hogy valami jelentése lehet. Szóval mindkettőben egy újszülött baba szerepelt (az elsőben a sajátomként szerepelt, a másodikban egy nagynénémé volt). A kisbaba mindkét álomban meghalt. Sírtam álmomban, és könnyeztem akkor is, amikor felkeltem. Borzasztó volt.

Egyébként nincs gyerekem, nem is tervezzük még, és a családban sem született kisbaba.

Mit gondoltok, mit jelenthet?


2009. szept. 22. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
szerintem valami örömöt jelenthet mindenképp ha sirtál :)
2009. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
A halál legtöbbször jót jelent az álomfejtők szerint...
2009. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Újrakezdés, ilyesmi
2009. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelképezhet vkit aki gyengébb nálad és haragszol rá. Mivel gyengébb nálad ezért a való világban semmit nem tudsz ellene tenni, ezért hal meg álmodban. Persze az is lehet hogy tudat alatt vágod hogy igazságtalanul haragszol erre a gyengébb vkire és azért sírsz. Ré kellene jönnöd hogy kit jelképez a baba az álmodban. Olyan személyt keress aki gyengébb nálad és hozzád és a nagynénédhez (vagy az ő keresztnevével azonos keresztnevű vkihez) köze van.
2009. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!