Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom vele?

Miért álmodom vele?

Figyelt kérdés
4 éve volt hogy randizgattunk, semmi komoly nem volt. Én közbe már 3 éve együtt vagyok a párommal. Nem beszélek az exemmel, talán egy éve beszéltünk utoljára. Még is legalább 1 hónapba egyszer vele álmodok. Mostani: Egy vonaton voltunk az ismerősökkel ott volt az exem is, mindig beszélni akart velem de folyton ott volt egy pasi aki nem hagyott békén. Mire oda értünk hogy beszélni tudunk volna a másik pasi megkérte a kezemet és igent mondtam. Hallotta az exem is és szomorúan nézett rám. Kb egy hónappal ezelőtt álmomban: találkoztunk egy sikátorban és megkérdeztem tőle hogy találkozunk-e még mondta hogy biztosan...Nem értem miért álmodom vele, de már nagyon idegesít.

2018. márc. 13. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Többször összefuttok az életben (egy vonaton voltunk). És látod rajta, hogy bánatosan, vágyakozón néz rád (mindig beszélni akar velem). De tudja, hogy foglalt vagy (igent mondtál). Tudod hogy megkeserítetted, esetleg tönkretetted az életét, ez bánt téged (szomorúan nézett rám).


A másik: Bánt egy régi emlék, amit titkon szeretnél megoldani (sikátor). Neked kötve a kezed, ő meg reménykedik (biztosan).

Saját vélemény: Vagyis nem találsz a problémára megoldást. Tisztázd az exeddel a helyzetet. Tegyél meg mindent, hogy ne rajtad múljon, hogy hiábavalóan reménykedik. Figyelj oda a viselkedésedre, mikor a közeledben van. Ne keresd a tekintetét.

2018. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megsúgok valamit: mindenki álmodik az exeivel. Azelőtt tudtam, hogy az exeddel álmodtál, hogy megnyitottam a kérdésedet. Naponta 3-4-en megkérdezik, hogy miért álmodtak az exükkel. Én is álmodtam már exemmel.

Az agy nem aszerint szelektálja az álmok szereplőit, hogy kit mennyire szeretsz a jelen pillanatban. Inkább ki mekkora nyomot hagyott benned (akár jót, akár rosszat), kikhez tartoznak feldolgozandó emlékek. Ez így van rendjén.

2018. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!