Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy randizok?...

C-vitamin 500 mg kérdése:

Azt álmodtam, hogy randizok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. Azt álmodtam, hogy egy kedves, gyönyörű lánnyal randizok. Az álomban először egy kávézóban hívtam meg egy sütire, azután mikor vittem egy színházba vagy moziba (nem emlékszek, ekkor ébredtem fel) megfogta a kezem, és kézenfogva mentünk tovább. Látta, hogy félek egy kicsit, és mondta, hogy kedvel engem, és ezért fogta meg a kezem. Még azt rólam, hogy egy magas, 'csúnya' kövér gyerek vagyok. A lányok egyántalán nem szeretnek, még soha sem voltam randin. Légyszives ne azt írjátok hogy fogyjak le, azon vagyok. De visszatérve, az álom közben olyan érzésem volt, mint még soha elötte. Szerintem az igaz szerelmet érezhettem akkor. Végül is szerelmes lettem (gondolom) az álombeli lányba. Ma egész nap ezen az álmon járt az eszem, nem tudtam figyelni semmire. jelenthet valamit az álom?

2018. márc. 20. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti, hogy szeretnél összejönni, randizni egy lánnyal. És mivel a valóságban egyelőre nem jók az esélyeid, álmodtál magadnak egyet.
2018. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!