Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mire utal ha álmomban...

Az mire utal ha álmomban pucér vagyok?

Figyelt kérdés
Többször álmodtam már azt, hogy pucér vagyok és ennek tudatában is vagyok az álmomban , mégis végig takargatom magam, és nem értem miért vagyok félpucér.

2018. ápr. 6. 20:57
 1/3 anonim válasza:
Krúdy Gyula szerint az nagyon jó ha álmodban úgy látod magad😉
2018. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is többször álmodom ezt, rendszeresen visszatérő sajnos. Az álmoskönyv szerint kétszínűség, a valós éned elrejtése. Na ez tuti nem én vagyok, hiszen se hazudni, se játszmázni nem tudok. Alapból naiv, egyenes embernek tartanak. De, és ez biztos, gyerekkoromtól kezdve sok abúzus ért, amiben mindig ledermedtem, védekezni képtelenné váltam. Biztos vagyok abban, hogy ezért nálam ez az álom a kiszolgáltatottságot, sebezhetőséget jelenti. Mindig szégyenérzettel párosul.
2018. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is szoktam ezt álmodni de nem nagyon izgatom magam ezen végülis csak egy álom volt

(Bár nem vagyok szakertő):de szerintem lehet hogy te valami ilyes mi után vágyakozol a szívedben (ez rohadt nyálasra sikeredett😂)

2019. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!