Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egy konkrét mondatt...

Mit jelent egy konkrét mondattal álmodni?

Figyelt kérdés

Biztosan nektek is volt már ilyen.

Álmomban egy barátomat kerestem, miközben 2 másik rám várt. Én már duzzogva mondtam magamnak hogy nem látlak. Mivel már nagyon késő volt, feladtam. Ekkor az egyik azt mondta, sajnálom, majd holnap elmondom, hogy mit mondott. Ekkor elindult felém és a szájáról leolvastam hogy azt mondja:"vagy most"

Majd úgy tett mintha megölelt volna és azt súgta a fülembe: "Én látlak, melletted leszek mindig!"

Majd felébredtem és amúgy egy jó darabig nem voltam benne biztos hogy ez tényleg megtörtént, vagy csak álmodtam. Illetve nem olyan volt mint amilyenek az álmaim szoktak lenni általában. Annyira furcsa volt és érzem hogy jelent valamit, csak fogalmam sincs mit.

Valaki tudna segíteni? :)

Előre is köszönöm!



2018. ápr. 18. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Semmi.
2018. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Konkrét üzenetnek tűnik...nem próbállak fárasztani az álmok szimbolikájával,egyrészt mert nem vagyok annyira profi,másrészt nagyobb az esélye hogy hamarabb rájössz a jelentésére,ha te magad próbálod meg kihámozni mit jelent számodra az a barát...csinálj egy vázlatot,listát amire leírod az általad ismert tulajdonságait,majd vesd össze az álombélivel..(elvileg az álombéli barát önmagadat szimbolizálja)....

"Álmunkban a barát gyakran saját magunkat jelenti: amit álombéli barátunk tesz, az a mi titkos vágyainkat jelképezi. Férfiálomban férfi barát: annak feleségét vagy partnerét jelenti, akihez titkon vonzódsz. Nõi álomban jó barát: szintén a barát valamelyik ismerõsét jelenti, akinek a gondolatát ébren elhessegeted."

2018. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A valóságban milyen a viszonyod az álombéli barátokkal? Korod, nemed?
2018. ápr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az akit kerestem 1 éve szinte a legjobb barátom, fiú és én kicsit többet érzek iránta, mint barátság. A személy pedig aki a fülembe súgott nem áll nagyon közel hozzám, sőt... Illetve lány.

17/L

2018. ápr. 21. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, ő már nincs, de ezzel nem akarsz szembenézni
2018. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!