Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha az álmomban kihúztam egy...

Ha az álmomban kihúztam egy rágófogam, majd visszatettem, mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy mozgott az egyik rágófogam, és valahogy alányúltam és kihúztam, erre megijedtem és visszatettem. A fogam tovább mozgott, de nem esett ki. Ez mit jelent? Kérlek csak normálisan válaszoljatok!

2018. ápr. 20. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.
2018. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy félsz attól: elveszítesz valamit, ami számodra fontos.
2018. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Hát az álmoskönyv szerint foggal álmodni betegség, halál.

De szerintem ne foglalkozz vele. Volt egy rossz álmod és kész.

2018. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szabyna417 válasza:
100%

Én csak saját tapasztalatot tudok írni. A nagymamám 86eves. Kis korom ota sorolja nekem ha foggal almodik es álmában fáj neki, meghal valakije.

En először mikor ezzel almodtam következő utáni nap meghalt a kisfiam 3evesen. Aztán par hét mulva ismet fog kiesessel almodtam egy ismerős kislány halt meg. Es azóta még 3 ember. De ez mindenkinél mas. Anyám is alodott mar ilyennel de nem halt meg senki akkor.

2018. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!