Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dvd író programmal, írtam ki...

Arató pisti kérdése:

Dvd író programmal, írtam ki lemezt, de a lejátszó nem ismeri fel - nincs lemez - miután a meghajtóba visszatettem ott azt írja hogy helyezzek be lemezt. Van-e valami megoldás?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 19:47
1 2
 1/11 DjImipapa ***** válasza:
100%
Nem jól írtad ki...annak annyi.
2017. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tabaki ***** válasza:
Nagy ügy... Mi is lenne ebből az oldalból, ha minden elrontott lemeznek külön kérdésben állítanánk emléket? Írd ki egy másikra, esetleg kisebb sebességgel.
2017. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Használj Verbatim lemezt!
2017. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nos mivel itt nyilván nem a dvd lemez volt a lényeg te kis okoska - tabaki - hanem mondjuk a dvd író, csak nem akartam senkinek a szájába rágni azt amire én gondolok, hanem véleményt kérdeztem, te tudatlan kötekedő tájjelegű ...
2018. ápr. 14. 17:30
 5/11 tabaki ***** válasza:

"hanem véleményt kérdeztem"


Most örülök csak igazán, hogy éppen azzal szolgálhattunk. Most azonban, hogy végre teljesült a vágyad, furcsamód elégedetlennek tűnsz. Hát igen, a csúcsról már csak lefelé vezet út...

2018. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A hülyeség az megy, és mivel egysíkú vagy, ennyi erővel az időjárásról is kezdhettél volna rizsázni, Ha értelmesen elolvasod és a témával egyformában válaszolsz, szerinted zavar? Van-e valami megoldás? ez volt a kérdés, nem a dvd-k világrengető hiánya. A többi válaszadóval miért nincs problémám, mert ők a témámhoz kapcsolódóan írtak, amivel közelebb is kerülhettem a megoldáshoz. Nem egy olyan hülye válaszolóra vagyok kiváncsi mint te, hanem olyanokéra akik tényleg érdemileg tudnak/tudnának segíteni. Te baszot nagy troll. Ezt mi sem bizonyítja jobban mint hogy 5 perc alatt válaíszoltál.
2018. ápr. 14. 17:59
 7/11 tabaki ***** válasza:

"ők a témámhoz kapcsolódóan írtak, amivel közelebb is kerülhettem a megoldáshoz"


Ühüm: Egyikük azt írta, hogy dobd ki, a másikuk pedig, hogy használj jobb márkát. Ehhez képest én köpve a témára és a kollégák által kijelölt trendre, azt javasoltam, próbáld meg kisebb sebességgel megírni a lemezt. Példátlan forradalom.


A magam részéről ebben semmiféle botrányos attrakciót nem tudok felfedezni, belőled meg láthatólag hiányzik az a tehetség, amellyel szavakba önthetnéd, mi a panaszod ellene. Arra tippelek, hogy inkább valami még ügyefogyottabban föltett másik kérdésed kapcsán alakítottad ki rólam ezt a kedvezőtlen képet, és így kerül a csizma az asztalra. Hidd el, nem olyan sokan osztoznak a véleményedben, persze a kérdésük alapján nem is igen van rá okuk.


"Ezt mi sem bizonyítja jobban mint hogy 5 perc alatt válaíszoltál"


Hát bocsi, de csak szerencséd volt, ennyi az egész. Ha ez ez eset egyáltalán utal valamire, az annyi, hogy előszeretettel vonsz le elhamarkodott következtetéseket, amelyek nyomán mást kedvedre minősíthetsz. Utólagos stresszoldó technikának nem rossz, de az igazi a profilaxis volna, vagyis az átgondolt kérdésfeltevés.

2018. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagy ügy... Mi is lenne ebből az oldalból, ha minden elrontott lemeznek külön kérdésben állítanánk emléket?, erről ennyit
2018. ápr. 15. 08:15
 9/11 tabaki ***** válasza:
Nyilván megvan az okod a cenzúrára. Például valami családi babonátok szerint, amelyről nem beszélhetsz, csupa bárzongorista gyereked lesz, ha két mondatnál többet olvasol egyszerre. És persze lehet, hogy még ennél is komolyabb dolog, talán egy új Dear David történet rejtőzik a háttérben... De csitt! Tudom, hogy paranormális ügyekben nemegyszer éppen a tapintatlan faggatózás indítja útjára a balsorsot, ezért inkább nem forszírozom, miért volt tilos elolvasnod a válasz érdemi részét is.
2018. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam én csak a hülyeségeddel van probléma kutya
2018. ápr. 15. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!