Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az ilyen álmoknak van bármi...

Az ilyen álmoknak van bármi értelme?

Figyelt kérdés

Kisebb korom óta álmodok olyanokat-mostmár egyre ritkábban-hogy kint vagyok az űrben és az ilyen galaxisos képeken látható színes világűr van körülöttem.Ez abból a szempontból érdekes hogy akkor még nagyon nem is láttam ilyesmit.

Mindig mikor hosszabban nézek egy ilyen képet “elmerülök” benne és ugyanez az érzés kap el miközben álmodok is hogy:egyedül vagyok mégis úgy érzem magam mintha mindenki akit szeretek ott lenne velem,nagyon durván biztonság érzet kap el hogy ez az a hely ahol semmi rossz nem történhet velem és ezek mellé még olyan bizsergető érzés is jön.

Van ennek bármi értelme vagy egyszerűen durvábban vacsoráztam mint kellett volna?



2018. máj. 1. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:

tök jó álmod van!


élvezd, nem kell fejtegetni.

2018. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha rosszabb álmot. Annyi értelme mindenképpen van, hogy nyugodtan alszol.
2018. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy olyan Mennyország-jellegű helyre kerültél álmodban; és isteni hatalmad teljes birtokában voltál, élvezted az utazást, hogy eljuthattál az Univerzum bármely pontjára; és még igen, ezt a nagy szeretetet; meg egység-érzetet meg ilyesmiket klinikai halál állapotából visszatérő emberek szokták mesélni. Meg nemtom pontosan, lehet, hogy éjszaka, álmodáskor is oda a Mennybe megyünk vissza; lehet, hogy csak olyasmi helyre mennénk elvileg; vagy nemtom, aki beszélt nekem ilyesmiről az valami ilyesmit mondott, hogy visszamegyünk álmunkkor a Mennybe, de lehet, hogy nem erre gondolt, de én ezt vettem ki a szavaiból, nekem meg fogalmam sincs.
2018. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy te vagy Stanley Kubrick reinkarnációja.


https://www.youtube.com/watch?v=ou6JNQwPWE0

2018. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!