Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap volt kettő álmom. De...

Tegnap volt kettő álmom. De mi értelme volt ezeknek aaz álmoknak? Megfelytené valaki nekem?

Figyelt kérdés
( Bocsi hogy ekezet nelkul irok de telefonrol vagyok fennt ). Az elso almom az volt hogy az egyik rokonomeknal voltunk en es a csaladom es az unokabattyamtol kaptam egy kulcsot de csak neki volt ilyen meg nekem. Azt mondta hogy direkt nekem csinalta. Es azt is mondta hogy tobb mint egy orat dolgozott rajta csak nekem.( Pedig nem is kertem ra hogy csinaljon, csak ugy kaptam ajandekba ) es azt mondta nekem hogy ez a boldogsag kulcsa. Nem ertettem hogy mit ertett ez alatt. Aztan utanna kesobb talalkoztunk egy utca sarkon. O ott volt a sarkon es en odamentem koszonni. Es adott nekem egy fuves cigit (pedig egyikonk sem sziv ilyesmit). En elfogattam es elszivtam gondoltam miert ne. Utanna az iskolamban voktam mar es a legjobb baratomnak elmeseltem ezt az egeszet es o pedig kikiabalta.( Pedig nagyon jo titoktarto ). En meg isszevesztem vele es azt mobdta az unokabattyam hogy de rajta kivul ne mobdja el senkinek. Ennyi volt az egyik alom mert felebrettem. Utanna a masik almomban azt almidtam hogy neztem magam a tukorbe es egyszer csak a nyelvemmel semmi ok nelkul kitoltam ketto fogamat hatulrol semmi fajdalom nelkul es nagyon jol esett hogy mar nincs ott. Es megint felebrettem. Ennyi. Ha valaki megfelytene ezeket az almikat akkor nagyon halas lennek. Elore is koszonom es bocsanat amiert ilyen hosszura sikeredett.

2014. márc. 5. 18:15
 1/1 anonim válasza:

Szia! :) Én is álmodtam már zöldeket (pl. a Roxfortban tanulok vagy kiesek a világból stb.) de ezeknek nincs jelentőségük. Mindenféle hülyeséget összeálmodik az ember, igaz? Itt egy oldal az álmokkal kapcsolatosan: [link]


Remélem segítettem! :)

2014. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!