Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek jelent valamit ez...

Szerintetek jelent valamit ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés
Ez még nem az álom: Nos van egy plüssmacim, aki nagyom szívemhez nőtt. Ott van éjjeliszekrényemen. Van több is, és múltkor mondta párom ideje lenne őket kimosni mert porfogók. Elis kezdtem őket kimosni, azt a legkedvesebbet is kimostam. Már megszáradt és újból az éjjeliszekrényemen vigyázz rám. Jön az álom: valami végett szétkelett vágnom a macim, talán mosógép tette tönkre, nos a tömését betettem egy varrott maciba, hogy maradjon meg az emléke. Aztán nagyon megbántam sírtam és megjelent Isten és könyörögtem neki fordítsa vissza az időt adja vissza a macimat. Nem nagyon akarta, de végül megtette. Mielőtt kérdeznétek, hány éves vagyok 28, de abszolút nem szégyenlem, hogy kötődök a gyerekkori "barátaimhoz". Amúgy babát várok, lehet ezzel is összefüggésben áll az álom?

2018. máj. 1. 08:13
 1/1 anonim ***** válasza:

érzelmi átalakuláson mész keresztül.

aztán amikor a várandóssági hormonok miatt "megbolondulsz" akkor meg még aztán lesznek furcsa álmaid.

nem kell nekik jelentőséget tulajdonítani.

2018. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!