Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy csak az...

Miért van az, hogy csak az egyik nagyszülőm jelenik meg álmomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly októberben elhunyt az anyai nagymamám, majd pontosan négy hétre rá az apai nagyapám. Mindkettő megviselt, mert mindketten nagyon közel álltak hozzám, és őszintén szerettem őket.


Azóta nagymamám rendszeresen, legalább hetente egyszer megjelenik álmomban. Tatám viszont csak egyetlen egyszer szerepelt az álmomban, akkor is csak egy pillanatra, láttam az udvarunkon, de nem beszéltünk. Mamámmal viszont többször is beszéltem, volt, hogy már betegnek (élete utolsó heteiben betegeskedett) láttam, de volt, hogy teljesen egészségesnek az álomban.


Ezt egyáltalán nem értem. Tatám miért nem jelenik meg az álmaimban? Rá is legalább annyiszor gondolok, mint a mamámra. Mi befolyásolhatja ezt? Tudom, hogy ez nem tipikus álomfejtés, de néha jó lenne tatámmal is álmodni. Nem hiszek abban, hogy a "szelleme jelenik meg az álomban", vagy bármi ilyet, csak azt gondolom, jó érzéssel töltene el.



2018. febr. 9. 12:19
 1/4 anonim válasza:

Először is:A papámat nem ugy kéne írni tatáma.Ez olyan nem is tudom mi.


Másodszor:Lehet hogy a "tatád" végleg megszakitotta veled a kapcslotatot veled. Ezt úgy értem hogy átvánorolt egy másik testetbe és veletek már nem áll kapcsoladba.De ha szeretnél a "tatáddal" beszélni akkor idézd meg a szellemét (még akkor is előjön ha megszakitotta veletek a kapcsolatot) .



REMÉLEM HOGY FOGSZ A "TATÁDDAL" BESZÉLNI!!!!!!!!!

2018. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyapád -ahogy te becézve szólítod: Tatád- lehet, hogy még valamelyk túlvilági kocsmában keresi haverjait.

Ne félj, ettől nem kevésbé szeret téged!

2018. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Köszönöm a tippet is, de nem hiszek a szellemidézésben, és még ha hinnék is, akkor sem szeretném bolygatni tatámat (nekem Ő örökre az marad, és soha sem zavarta, ha így szólítom :) ), hadd nyugodjon békében.


Kocsmába pedig soha sem járt, maximum a régi barátait, munkatársait kereshetné. :)


Amúgy nem érzem azt, hogy emiatt kevésbé szeretne, vagy ilyet, csak furcsállom ezt a dolgot.

2018. febr. 9. 18:17
 4/4 tizen válasza:
lehet, hogy anyai ágon a kötődés erősebb, de ez nem tudatos, általában ezeknek ilyen szinten nincs is jelentősége.
2018. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!