Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hofy egy nagy...

Mit jelent az hofy egy nagy gödörből màszok elő és apàm ràm szól miért nem léptem azon keresztül ami mélyebben van nyomva?

Figyelt kérdés
Örültem àlmomban apàmnak mert a valósàgban sajna màr nem él de akkor sem értem mit jelenthet így az àlom hogy van ez a nagy gödör amiben nem mindegy hova lépek és mikor kijövök belőle örülök neki hogy ott làttom apàmat és elcsodàlkozom azon hogy még sem halt meg. Erre àtölelem. Amúgy hozzà teszem mikor élt apum nem volt felhőtlen a kapcsolatunk.

2018. máj. 7. 23:36
 1/1 Fodor István Ferenc válasza:
Lelkiismeretfurdalásod van vele szemben. Nálam is előfordul - én apám is régen meghalt és voltak összezördüléseink, talán amiatt is, mert az ő apja korán meghalt és nem tudta igazán felkészíteni az apai teendőkre.
2018. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!