Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megszeretném fejteni ezt a...

Megszeretném fejteni ezt a fajta álmomat mert ilyesmi még sose volt. És hogy exem miért irt rám messengeren hogy miért nem irtam ennyi időn keresztűl neki mert olyan 6honapja nem beszélek már vele?

Figyelt kérdés
Ugye rosszat álmottam elvolt torlaszolva az ajtó ami nyilik nővérem szobájába megnéztem az időt 21:32volt de mondom az nem lehet mert 0:09kor feküttem le de nagyon valoságosnak tünt aztán hallottam anya hangját elkezdi most bemegyek ehhez egy büdös kölkéhez onnam tudtam hogy oditani kell.mert akkor nem kelek fel az életbe se oké megvolt aztán felébredek de akkor is álmodtam néztem az orát 22:19nővérem szobájának ajtaja most felőlem volt eltorlaszolva villany égve hagyva valoságosnak tünt nagyon aztán látom hogy exem réka rámirt hogy miért nem irtam már neki ennyi időn kersztűl letettem a telefont felkeltem valami morajlás halatszott a szobábol aztán lekapcsolodott a villany elhuztam a fotelt mert avval volt eltorlaszolva kinyitottam az ajtot és csak puszta sötétség volt aztán orditottam egyet hátha végre felkelek és végre sikerűlt
2017. nov. 14. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, mi volt a valóság és mi az álom.
2017. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SyfaDiaz válasza:
Terminátor
2017. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt akarják, engedd szabadjára érzelmeid, ne elfojtsd, ne hazudj magadnak, dolgozd fel ami történt, értsd meg, dolgozz magadon.
2017. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!