Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Beteg vagyok, ha azt álmodtam,...

Beteg vagyok, ha azt álmodtam, hogy szexre kényszerítettek (megerőszakoltak) és élveztem?

Figyelt kérdés

Szóval azt álmodtam, hogy magamra maradtam egy ilyen sötét, horroros területen és egy férfival voltam.

Mivel csak ő tudott megvédeni, ezért kénytelen voltam rábízni magamat, de ő ezért cserébe rákényszerített a szexre. Kívülről ellenkezdtem, de belül mégis egy jó, kellemes érzés fogott el, legbelül élveztem vele.


Ez normális? Beteg vagyok az agyamra? Valahol azt olvastam, hogy ha álmodban élvezed, hogy megerőszakolnak, akkor depressziós vagy vagy valami nincs rendben a fejedben. Ez most igaz?



2018. máj. 10. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy vagy beteg, ez teljesen normális fantázia, ez nem ugyanaz mintha tényleg megerőszakolnának, mert azt biztosan nem élveznéd, az álmodban csak egy vonzó férfi, kimutatta a dominanciáját, az erős férfiakhoz meg általában vonzódnak a nők.
2018. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Probaljuk ki 😀
2018. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Ez csak egy álom volt.
2018. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Csak perverz vagy
2018. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen normális vagy, akik nekrofilek. Na, azok a betegek.
2018. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem.látok benned komoly gondot.
2018. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Red Vixen

Ne kövess már, akárhová írok jössz utánam. Zaklató vagy, vagy mi? Én voltam itt előbb!

2018. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

A vágy a legalsó szinteken jelenik meg először,ezt a vágyat kell fokozatosan felemelni a megértés szintjére mit is akarsz valójában.A nők egyébként is szeretik kivetíteni a saját hatalmukat a férfiakra,pedig lehet,hogy adott egyén a férfitársadalom és a tápláléklánc legalján van és ha kinyomod a szemét,orrbavágod,tökönrúgod majd megeteted vele ő kerül át az áldozat szerepkörbe.Tehát a valódi hatalom,erő,ön/védelem és rátermettség nem a testalkat,izom hanem képességek és tulajdonságok összessége..(a pasi álombeli önmagad ugyanazon tulajdonságokkal,a nemi erőszak-önmagaddal való konfliktus)

abszolút nem vagy beteg..

2018. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy beteg, sok nőnek vannak ilyen álmai.
2018. máj. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Haha.ja csak a valosagban altalaban idegen,nem jokepu,es nem finomkodo ferfiak vetemednek erre finoman fogalmazva, es nem vedenek meg semmitol.... Fajdalmas,semmihez sem hasonlithato elmeny. lelked darabokra szedi...
2023. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!