Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A barátnőm sírva ébresztett...

A barátnőm sírva ébresztett fel engem azért mert azt álmodta hogy elrabolták és megerőszakolták őt. Azóta nem mer aludni sem és nagyon fél egyedül.1 hete álmodta ezt. Szerintetek elfogja felejteni? Nem tudom márt mivel nyugtassam őt.24 éves.

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 19:27
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
57%
Atmehetek hozza aludni ha gondoljatok :)
2017. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Alain Delon ***** válasza:
71%
Egy hete nem aludt? Jól bírja!
2017. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Aludt csak nagyon keveset kb éjszaka 12kor elalszik 2kor már felébred és nem mer aludni
2017. nov. 26. 20:09
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha 1 hete nem alszik és folyamatosan retteg, mert volt egy rémálma, akkor sürgősen menjetek el pszichológushoz, mert kezelésre szorul. Ez nem normális. Vannak, akiknek rendszeresen vannak ilyen durva rémálmai, erőszakról, gyilkosságról, stb, mégis nyugodtan mennek aludni minden este. Szóval a barátnődnél valami nem oké. Orvosra van szüksége.
2017. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%
A freudi álomfejtés erre megadja a maga válaszát.
2017. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

És amugy csak világosban alszik el.

Én mondom neki már 10kor hogy menjünk aludni ő meg "nem akarok még" . A szemét meg már alig birja nyitva tartani,sajnalom őt nagyon

Pszichologushoz sem akar menni de rá fogom beszelni

2017. nov. 26. 20:24
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem tudtam melyik kategóriába tegyem.
2017. nov. 26. 20:25
 8/25 anonim válasza:
86%
Egy idő után remélhetőleg elfelejti csak legyél ott mellette érezze magát biztonságban.Próbáld lefoglalni valami vidám dologgal,hogy még csak eszébe se jusson.Lepd meg vegyél neki nutellát,csokit vagy amit szeret. Az alvására pedig rá tudsz segíteni például egy kis nyugtató, altató teával.
2017. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Valami nyugtatót, altatót vegyél neki..mostanában ilyen sztorik ömlenek a médiákból lehet az is hatással van rá tudat alatt a valósággal azonosítja, hiszen az is..:(

Sajnálom őt, érzékenyebb az átlagnál.

Vegyél neki nyugtatót, növényi altatókat, stb..

Nem túl stresszes az élete mostanában? Lehet hogy volt régen valami élménye ami most jön felszínre..? Én is visszapörgettem egyszer és rájöttem a nagybátyám zaklatott minket 7-8 évesen a kamrába csalogatott..némiképp ittasan:( akár lehet ez is a háttérbe, egy ismerősömnél is rákérdeztem mert olyan nyomott személyiség és kiderült hogy 12!! éves korában két srác inzultálta..agresszíven..ő teljesen eltemette a tudatában akkor jött fel. Szóval ilyenekre gondolok a pszichomókus is ezeket ásná elő.

2017. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én arra gondnltam hogy már megerőszakolták őt és ezért fél ennyire vagy már többször álmodta ezt

Szüleinek szerintetek szójak?

2017. nov. 26. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!