Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha egy romos...

Radics Beni kérdése:

Mit jelent az ha egy romos házról álmodok az erdő közepén és egy folyton vissza térő alak vann benne?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 00:36
 1/5 anonim válasza:
28%
Előző életedben egy csöves szatír lehettél vagy téged zaklatott egy szatír!
2018. máj. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A valóságban van ilyen ház? Az álombéli alakot ismered a valóságban? Hogy néz ki az alak, mit csinál (áll, ül, fekszik)? Nemed, korod?
2018. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Helló Beni!


Valamennyire értek az álomfejtéshez, de könyvet nem használok. Azt mondják; Krudy Gyula - Álmos könyv a legjobb.

Romos ház - múltat jelenti

Erdő - zárkózottságot, titok, el fojtott valami

Alak - halott vagy élő személy, vagy Te ön magad

Tehát; Ha a múlt; odaátról valaki így üzen, hogy nem tettél meg neki valamit, vagy amit Ő nem tett meg akkor,azt Te tedd meg.- Nézz körbe jól alaposan mit látsz még, és az alakot is, de ne szólj hozzá, és ne vegyen észre. A részletekből megtudod a választ. Ha nem sikerül kielemezem neked.

Másik;Ha Te vagy az a személy. Itt is csináld ugyan azt. Nézz körbe... Ha valóban TE vagy az akkor valamit el fojtottál magadban,és az most felszínre akar törni. Ha valakinek nem mondtál el valamit azt tedd meg. Ha olyan valamiről van szó amit valamikor kiakartál próbálni,de nem tetted meg, akkor most tedd meg, mert később bánni fogod.

2018. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Krúdy Gyula egy kalap szar. Elnézést a kifejezését, de nem pszicológiai szótár hanem babona gyűjtemény.


A ház mindig az álmodó.

A ház állapota mindig az álmodó állapota.

2018. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tudom, én tudom! :)


Egy romos házról álmodsz az erdő közepén, és egy folyton visszatérő alak van benne.


Én sokszor repülök, vagy épp Földön kívül vagyok egy másik bolygón, vagy épp zombik elől menekülök. Utóbbi nem kóser, de az előbbi kettő nagyon király. Főleg az első. A "földönkívüli álmok" többnyire elég nyomasztóak, kb. mint egy izgalmas de kicsit félelmetes scifi film.

2018. máj. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!