Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha visszatérő...

Mit jelent ha visszatérő álomként folyamatosan menekülök?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnem a segitsegeteket kerni, ebben a temaban. Mar vagy 4. ejszaka almodom, hogy sok alak (punkok, fekete ruhasak, vagy csak szimplan civil emberek) uldoznek engem, vagyis minket, mert soha nem vagyok egyedul, es nem csak uldoznek, de lovoldoznek rank. Bundosnunk kell, sokszor akadalyokon keresztul futni. Van, h a valo eletben kizart helyszineken (pl nagy tranbulinokrol tobb meterre leugorva, es van, hogy egy sima buszon ulok, es folyamatosan at kell szalni egy masikra, mert egy ido utan megjelennek az alakok. Neha megserulok, de soha nem halok meg, mindig attol felek, h sziven lonek, de meg nem volt ra alkalom.


A mai almomban a fogam is kiesett, esetleg annak a jelenteset is ha valaki tudna. Elore is koszonom



2017. dec. 24. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A "minket" az oka az üldözési mániának. Egyszerre vagy magadban vad és vadász.
2017. dec. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha üldözési mániad van, az még nem jelenti azt, hogy nem üldöznek...
2017. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia!

Általában egy álom azért ismétlődik, mert van valamilyen fontos, rejtett jelentése, amit az álmodó nem értett meg. Ezért ismétlődik folyamatosan. Ahoz, hogy megértsd az álmod jelentését, sokat kell gondolkoznod rajta. Vagy esetleg elküldheted nekem privát üzenetben részletesen leírva és segítek kérdésekkel, hogy megértsd az álmod jelentését. Mert az álmok igazi jelentését csak az álmodó értheti meg, mert az álmodó mindenn

api életére vonatkozik.

2017. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!