Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha a saját...

Mit jelent az, ha a saját házunkat látom égni, füst nélkül, és eloltottuk?

Figyelt kérdés

sziasztok.

valójában a kérdés sokkal egyszerűbb mint maga az egész álom.

kezdem ott ,hogy volt egy álmom amiben volt egy lány a mi nappalinkba és terhes volt tőlem. akkor még nem tudtam ki lehet az, de most már tudod ki az. ismerem személyesen. Ő az én kolléga nőm.( még nem terhes de a párja már el jegyezte). (ez az álom jó pár évvel ez előtt volt).


kb 2-3 honnappal ez előtt el kezdtem álmodni minden este ugyan annak a történetnek az eseményeit kronológiai sorrendben. tudom ez fura hogy minden nap mást álmodok mégis ugyan ahoz a történethez kapcsolódik.( a történet nagy része a szerelmi kalandjaimmal kapcsolatos volt).

amire emlékszem:

össze ismerkedtem közelebbről egy régi kolléga nőmmel, át mentem hozzá ......

érdekes módon ez meg is történt, és úgy nézett ki a lakása mint az álmomban is volt.

a munka helyem mellet dolgozott egy kis csaj akivel flörtölgetni kezdtem.

tudni kell hogy a volt kolléga nőmmel nem jöttem össze csak át járogattam.

az álmomban az volt hogy éppen a kis csajt szeretgetem ölelgetem puszilgatom az utcán, és el megy mellettünk a járdán és csúnyán néz rám.

a kis csajnak elmagyarázom hogy ezt már megálmodtam és hogy ki ez a nő és hogy ne beszéljen vele.

nem hallgat rám és oda megy hozzá.

a volt kolléga nő le veri a kis csajt, meg tépi a földön.

rászólok és egyből abba hagyja, de utánna el hord mindennek, tőle zeng az utca.

össze jövök egy régi barátnőmmel (barát barát nem pedig a párom, vele most is tartom a kapcsolatot, de ő jelenpillanatban az én barátommal van együtt).

össze költözünk a városba, éljük a kis életünket.

később az új kolléga nő akiről írtam az elején, elöttem áll egy sötét szobában, és vetkőzik, szeretkezni akar velem.

én folyamatosan le beszélem róla és beszélek neki az álmomrol az álmomban.

nem hisz nekem, vagy csak nem érdekli.

én ülök egy széken és ö bele ül az ölembe szemből.

probálom lelökni magamról mert érzem hogy el fogok menni, és minél jobban probálom le lökni magamrol annál jobban kapaszkodik belém,

ekkor belé megyek, meg lett a baj. sírás ütlegelés, kétségbe esés az ő részéről.

othon vagyok a barátnőmmel együtt ki vett lakásban , lehajtott fejjel ült, láttam rajta a szomoruságot, én meg magamba arra gondoltam, hogy sose kellett volna össze jönnöm vele.

munkahelyen vagyok és sírva szalad ki az épületből az új kolléganő.(valószínűleg olyat mondtam ami felkavarta a terhességgel kapcsolatban)

szaladok utánna de a kollégák elkapnak és letepernek, (ekkor derül ki hogy terhes tőlem).

kolléga nőm jegyese jön a munkahelyünkre hogy meg torolja a barátnőjének úgy mond elrablását.

ki állok elé és hagyom hogy le vezesse a dühét rajtam, de végül nem teszi és csak sírunk, végül el megy.

ugyan abban a szobában vagyunk ahol meg történt a baleset is.

fel teszi nekem a kérdést, hogy szerintem mit kellene tenni?, És én azt válaszolom hogy szerintem meg kellene tartani.

oda költözik hozzánk és ott van a nappaliban a kanapénkon mellettem.(ezt láttam sok évvel ezelőtt).

nagyon szeretjük egymást és minden tőlem telhetőt meg teszek azért hogy ne érezze magát áldozatnak, vagy vesztesnek.

később, ki gyullad a házunk, ég a tető.

gyorsan rá lépek a tettek mezejére és oltom a tüzet.

poroltó sajnos nincs, helyette van tűzoltós tömlő az utcánkban, sajnos a tető még így sem marad meg.

végül oltás után kiderül hogy nagybátyámék gyerekei okozták a tüzet.túl élték a gyerekek a tűz vészt de nagy valószínűséggel nem élik túl a sérüléseiket.


tudom ez nagyon felkavaró és lehangoló lehet, de nekem aki ezeket látta érezte és hallotta, sokkal borzalmasabb.

én ezt nem is ugy mondanám hogy csak álmodtam, ahoz tulságosan aktuális volt és élet szerű.

én inkább egy látomásnak tartom, ezért nem biztos hogy az álom fejtés a legjobb megoldás.


kérdésem az lenne aki véletlenül tudna rá válaszolni, hogy ha ez egy látomás akkor ennek mindenképpen igy kell hogy történjen?

elő fordulhat hogy ő az én lelki társam? (ezt mondjuk nem hiszem. rossz ómen ez a sok balhé).

vagy ez esetleg csak egy figyelmeztető jelzés hogy mit ne tegyek, és mi fog történni ha megteszem?

aki tudja a választ annak meg köszönném a segitségét.



#ház #álom #veszteség #tűz #látomás #házasság törés szomorúság
2018. máj. 23. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:

annyi még ezzel kapcsolatba, hogy kb 1 hónappal ez előtt a kolléga nőm el mesélte mit álmodott.

azt mondta hogy terhes volt és róla csak annyit kell tudni hogy nem dohányzik, de álmában terhesen igen.

nem fura?


az egész álmomban tisztában vagyok hogy nem a jelenbe van.

ezt onnan tudom hogy más a frizurám( azóta már az) és hogy sokkal kidolgozottabb a testem ( ez még hiányzik) :D

2018. máj. 23. 16:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nyerni fogsz a skandináv lottón.
2018. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem írj naplót ezekről. azokat tedd félre, és később kiderül.

ha bejön, akkor tuti bestseller.

2018. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!