Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy dohányost tud zavarni a...

Egy dohányost tud zavarni a saját magán érződő cigaretta füst szag?

Figyelt kérdés

Ismerősöm ezt mondja. Sokat dohányzik, de azt mondja - amit nem akarok elhinni - hogy őt zavarja, ha cigizés után érzi a haján/ruháján a cigi füstőt.


Ez hogy lehetséges? Ha a tüdejébe beszívja, és az nem zavarja, akkor a ruháján/haján lévő füst hogy zavarhatja?


Ez nem nonszensz dolog?


2012. jan. 29. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is dohányzom, én engem is zavar.Nem mindig, de néha nagyon.Igen, tudom, hogy hülye vagyok.
2012. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is cigizek, és a sima füst nem zavar. De a ruháknak más a szaga, az a tipikus állott hamutartó-szag. Szerintem azt szeretni nem dohányzás kell, hanem perverzió.
2012. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor dohányoztam, engem is zavart, amikor otthon hazaértem a tiszta, jó levegőjű lakásba, erre levettem a pulcsit/pólót, dőlt belőle a füst. még néha azis zavart, hogy a kezemen ott a füstszag.

Létezik ilyen, persze.

2012. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, engem is zavar. Még az is, amikor már így gomolyog a füst egy térségben, nem lehet mást belélegezni, vágni lehet a füstöt. Mi a lakásban is cigizünk(én szoktam az erkélyen is,mivel az én szobámból nyílik), de a konyhaablakot mindig kinyitjuk, hogy menjen ki a füst, mert nagyon hamar megáll és szétterjed :D

Utálom én is ha a ruhám(kabát főleg) vagy a hajam bagó szagú lesz, de a kezemmel is ugyan ez a helyzet(erre jók a kézfertőtlenítők, kézkrémek). De amit a cigiszagnál is jobban utálok, az a kajaszag :D

2012. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kabátomnak olyan szaga lett a cigi füsttől,mintha végighemperegtem volna a trágyában.Nagyon büdös.Nem hittem volna,hogy a cigi ilyen büdi lehet.
2012. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nyilván. az állítás helyes:


aki cigizik, az hülye.

2012. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is dohányzok, és engem is zavar. Különösen az ijjaimon, meg a pólómon. Mondjuk mostanában figyeltem csak meg, több év dohányzás után, hogy a nadrágomból hogyan dől a cigaretta szag. Bárcsak ne lenne ennyire káros, meg büdös...
2012. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 71%-os válaszoló! Viszont én szerintem az az állítás is elfogadható, hogy aki sokszor ugat bele a másik dolgába, meg üti bele az orrát, annak egy idő után be lesz fogva a szája, természetesen a való életben...
2012. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!