Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy majdnem...

Azt álmodtam, hogy majdnem lefekudtem egy ferfival. Miért almodtam ezt?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy majdnem lefekudtem egy ferfival, és nagyon vágytam rá, hogy belemhatoljon.


Leszbikus vagyok, 2 éve vagyok párkapcsolatba.

22 L



2018. máj. 28. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
lehet bi vagy ha egyébként is foglalkoztat a gondolat.
2018. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Titkon vagysz ra...
2018. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
37%
Biszex vagy,közöd nincs a leszbikusokhoz.
2018. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Átlátszó, provokációs célú kamukérdés, ami arra meg hogy titokban minden leszbikus férfira vágyik.


"Nagy vágytam rá, hogy belém hatoljon"


Ez eleve nem is a nők szóhasználata és egy nő nem is írná ki ilyen konkrétan. Arról már nem is beszèlve hogy egy leszbikus mèg ha ezt is álmodná negatívumként élnè meg. Aki retteg a kígyóktól és kígyóval àlmodik az sikítva ébred és nem "nagyon vágyik rá" álmában hogy megfogja a kígyót. Azért is nem a leszbikusság kategóriába írtad,mert ott azonnal rájöttek volna,gondolom párszor már szénné is oltottak ott a kamuzásért,azért jöttél a könnyebben megvezethető laikusokhoz .


De nem jött be itt sem

2018. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves #4-es válaszoló

Már miért ne lehetne egy nő szóhasználata az , hogy "nagyon vágytam rá hogy belém hatoljon" ?

A kérdező nem erotikus mesét írt az álmáról és nem is fogalmazott megbotránkoztatóan.

Az jobb lett volna ha úgy fogalmaz hogy "Alig vártam hogy be tegye a virslit a kiflimbe " ? Vagy bármely más erre utaló mondattal ?

2018. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azt jelenti,hogy dilettáns biszex aki nincs tisztában a fogalmakkal és ennek ellenére "leszbikusnak" vallod magad. Vagy azt hogy pasi vagy, 30 évesem szűz, az anyáddal laksz még és unalmadban ilyen butaságokkal hergeld a jónépet.
2018. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Leszbikus hogy lehetsz 2 éve? Aki leszbikus, az születése óta az.
2018. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#Utolsó

2 éve vagyok párkapcsolatban egy nővel. Nem azt mondtam, hogy 2 éve vagyok leszbikus.

2018. júl. 25. 11:22
 9/9 anonim válasza:
Ez teljesen normális, attól lehetsz teljes értékű leszbikus. Az álom, csak álom, a valóság, viszont valóság. Ha a real életben is képes lennél lefeküdni férfival, úgy, hogy jól is érzed magad közben, nem leszbikus vagy, hanem bi, vagy esetleg pán.
2018. aug. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!