Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban folytog...

Mit jelent ha álmomban folytogatnak?

Figyelt kérdés
A kolégiumban voltam és álmomban ugyan ugy nezet ki a szoba ahogy valóságban . Aludtam es sotet volt. Az agy vegeben egy fekete alak alt meg . Ami lassan jott egyre fentebb , nem tudtam megmozdulni es a melettem levo alvo szobatarsamat lattam ahogy alszik fel akkartam ebreszteni de nem tidtam megszolalni . Tehet nem tudtam se mozdulni se beszelni . Es az a fekete alak elkezdet folytogatni ... Ez volt az elso almomban nem tudom hogy kapcsolodik-e hozza , de kb 2 het mulva at rendeztuk a szobat . Es megint almodtam egyet . Ugyan ugy volt a sziba ahogy a valosagban is . Csak most amikor felketem almomban a baratnom ult az agyon es a szekrenyek fele nezet . Azt mondta nekem : te is halodd? Meg kerdeztem hogy Mit? O erre azt valaszolta: van valami a szekrenynel ! Kb 3 het mulva .. ugyan ugy volt almomban a szoba ahogy a valosagban is . De akkor fent voltam almomban fekudtem az agyon . Es eszembe jutot egy fiu aki meg halt es ha ra gondoluk akkor az anyja meg jelenik mert halaik elott ossze vesztek . Es tudjatok van az az erzes amikor nem akkarsz ra gondolni de megis ra gondolsz ( nem tudom hogy ki volt az anya es a fou soha nem halottam meg rola csak ez volt az almomban ) es miutan a fiura gondoltam , a hatamon fekudtem es a melkasom elkezdet nyomodni es alig kaptam levegot es melettem az agyon a takaro elkezdet nyomodni mint ha valakinoda fekudt volna . Szerintetek van ezeknek az almoknak valami jelentese ? Mindig csak a koliban almodok szelemekel .. ithon sose .. elnezest a helyesirasert . A valaszokat elore is koszonom

2018. jún. 1. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a folytogatás mit jelent, azt nem tudom, de a fojtogatás, semmi jót.
2018. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jún. 2. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:

az írásképedtől eltekintek, de nagyon nehéz.


ezt az álmot nem kell értelmezni, el kell engedni.

ha a fojtogatás motívum ismétlődik akkor azt jelenti, hogy az életedben valami fojtogat. Egy munka, egy helyzet, egy kapcsolat. Ezt kell feloldani.

de csak ha ismétlődik.


lehet elég egy álomfogót beszerezni.

(azt havonta ki kell tenni a tűző napra legalább egy órára!)

Egyszerű.

2019. aug. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!