Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban elhunyt barátnőm...

Álmomban elhunyt barátnőm kért tőlem tanácsot, hogy nem találkozott Istennel, mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm 2-3 éve hunyt el. Szoktam róla álmodni, pl álmodtam róla halála napján, azon kívül nem gyakran de álmodok róla. Már meg tanutam őt elengedni. Tegnap éjjel érdekes álmom volt.. Ő azaz a barátnőm és még 3-4 vagy több személy volt velem és beszélgettünk. Arra emlékszem, hogy arról beszélgettünk, hogy nem találkoztak Istennel mintha ezt mesélték volna el nekem, és én azt válaszoltam nekik, hogy az Istenben való hit odavezeti őket a szeretethez az Istenhez. Ők mondták, hogy próbáltak hinni Istenbe de valamiért mégse találkoztak vele és, hogy isten nem létezik. Én kicsit elbizonytalanodtam, de tudtam, hogy Isten létezik és azt válaszoltam nekik tanuljanak meg hinni erősebben hinni benne és megtalálják Istent. De ők már megvoltak arról bizonyosodva, hogy Isten nem létezik.

Ennyire emlékszem az álmomból. Vajon mit jelent ez ? és ki volt az a többi ember?



2018. máj. 20. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a mennyország és a pokol között lebeghetnek. Valami befejezetlen ügyük lehet vagy nem tudom. Lehet hogy az ördög jatszadozik veled hogy meginogjon a hited.
2018. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
érdekes, lehetséges:)
2018. máj. 20. 14:27
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én egyszer az elhunyt nagyimról álmodtam, aki azt mondta, hogy nincsen reinkarnáció, de én mégis hiszek benne, mert tudom, hogy van.
2018. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hmm. de amúgy elgondolkodtam tényleg lehetséges, hogy elakadtak a lelkek mert nem hittek benne, ezért nem találták meg, mert megtagadták, vagy nem teljesítették a feladataikat...
2018. máj. 20. 17:12
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen lehet hogy erről van szó.
2018. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pokol01 válasza:
49%
Ez olyan mint akikor az ősember valamilyen állatott tisztelt,tekintette valamilyen istenek.Pl az egyszarvút vagy a turult. Isten mint olyan "személy" nincs. Ősember is csak azért talált ki valamilyen istenséget mert félt mindentől,és gondolta majd az a valami meg védi. Csak a félős ,bizonytalan emberek hisznek"istenben". A papok között is sok van aki csak munkának tekinti az úgynevezett hivatását. Nem hisz istenbe. Na persze tiszteletben tartom ezek emberek hitét,de nem szeretem ,hogy ha még bizonygatni akarják nekem isten úgynevezett létezését mikor nincs és nem is volt. Az állom meg valamilyen lelkifurdalásból ered!
2018. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lelkiismeret stimmel.
2018. máj. 21. 14:44
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy hiányzik a barátnőd, és hogy hívő vagy.
2018. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod miért?

Mert nem segítséget kért tőled, csak elakarta mondani, hogy Isten valójában nem létezik.:)


Sajnálom,de ez az igazság.

2018. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és ha nem létezik akkor hol van ő ?
2018. máj. 22. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!