Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi az oka, hogy vele álmodom...

Mi az oka, hogy vele álmodom szinte mindennap?

Figyelt kérdés

Február óta vele álmodom elég intenzíven, szinte mindennap.


Pontosan egy éve költöztem el otthonról. Új életet kezdtem külföldön. Elég jól alakultak a dolgaim. Az új munkahelyemen megismertem őt. Elkezdtünk beszelgetni,találkozni és végül egy csók is elcsattant. Elég komolyra fordultak a dolgok.(megtörtént aminek meg kellett történnie) Minden jól alakult, de időközben ugye kiderült, hogy van barátnője. De engem nem érdekelt, mert ugye kezdtem szerelmes lenni és reménykedtem, hogy majd ott hagyja.

Nem így lett...2 hónapos "titkos" kapcsolatunknak vége lett. Eléggé megviselt a dolog, mert ugye kollégák vagyunk és nem volt egyszerű együtt dolgozni.

Októbertől januárig volt egy kapcsolatom, ebben az időszakban nem is gondoltam rá.

Aztán februárban volt egy furcsa érzésem vele kapcsolatban, hogy történni fog vele valami a nyaralásán.

Február óta folyamatosan vele álmodom. Van hogy beszélgetünk, vitatkozunk, de a vége mindig ugyanaz. Ott hagyja a barátnőjét miattam. Rengeteg álmomba vall nekem szerelmet, olykor elmondja a gondjait.

A legszebb az egészben, hogy kristály tisztán emlékszem minden részletére.


Segítségetek kérlek, hogy vajon miért van ez.

Barátnőm azt mondja ez azért van, mert ő is gondol rám.


Azt elfelejtettem, hogy mostanában a kapcsolatunk ugyan olyan mint tavaly volt.

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. jún. 21. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

"és reménykedtem, hogy majd ott hagyja"


Mekkora egy undorító féreg vagy! A pasinak kár volt veled kezdenie!

2018. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 charras válasza:

Szerintem csak valamikor elkezdtél ébren róla gondolkodni,álmodban pedig folytatódott az ébren kezdett gondolatmenet.

Másnap pedig már azzal foglalkoztál miért,és adott a folytatás.

Főként elalvás előtt,gondolj másra.

2018. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!