Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezeknek az álmoknak mi a...

Ezeknek az álmoknak mi a jelentése? Miért álmodom ezeket?

Figyelt kérdés

Furcsa dolgokat álmodom mostanság, amik zavarnak. Gyakran érzem, hogy ezek nem egyszerű álmok. Ami a legjobban zavar az az álmok tartalma.

Több ilyen visszatérő álmom is van, illetve volt.

Mielőtt elmondom őket, tudni kell hogy 20 éves lány vagyok, 5 éves kapcsolatom van, nem vagyunk jegyesek, nem vagyok jóban az anyósommal, nem rég vizsgáztam.


Az első arról szólt, hogy a párom boldogan megkérte a kezem, igent mondtam, felhúzta a kezemre a gyűrűt. Emlékszem a gyűrűre, ami kissé szokatlanul nézett ki, lila nagy kő, arany szín. Ez után a párom elmondta, hogy ő még az eljegyzés előtt bejegyzést tett ki a közösségi oldalra, hogy eljegyeztük egymást és már 50nél többen gratuláltak nekünk.

Ez az álom sokszor ismétlődik, de mindig kicsit másképp, de erre emlékszem a legjobban.


A második arról szól, hogy a keresztanyukámnak egyik nyáron vasárnap esküvője volt. A barátom bejelentette, hogy akkor mi is tartsuk meg azon a héten pénteken. Ez megvalósult. Nagyon rossz lett a vége. Én, a mamám és az anyukám díszítettünk fel mindent, valamiért a díszítés egy szőlő kapálása volt. Ez után én készítettem az ételt, szokatlan étel volt és díszes. Nem voltunk jegyesek a párommal, és valaki mondta, tisztán emlékszem a mondatra: "Ha eddig nem jegyzett el, ezután sem fog." Az esküvőre a párom késve érkezett, mással az oldalán. Kevés vendég volt, csak pár ember az én családomból. Sokan bejelentették, hogy menniük ke haza. Én kiborultam és minden kaját és díszt kukába dobtam. A párom nyugtatni próbált kevés sikerrel. Sírtam, hogy nekem sose lesz igazi, meghitt esküvőm. Vége, ez az álom nem tért vissza.


A harmadik arról szól, hogy voltunk egy helyen, ahol régi osztálytársaim, ismerőseim nyaraltak. Mi nem maradhattunk, mert nem volt pénzünk és szállásunk. Sírtam, hogy mindenki eltudott jutni nyaralni, de mi nem. Ez gyakran visszatér.


A negyedik arról szól, hogy a régi iskolámban járok. Mindenki kicsit más, mindenki vitte valamire és sikeres, de én a tanulmányaim ellenére tehetségtelen vagyok. Egyik osztálytársam énekel, rá figyel mindenki, ő is sikeres. Aztán vége az álomnak.


Ezek azok a furcsa álmok.

Mit gondoltok ezekről? Van komolyabb jelentésük?

Válaszokat előre köszönöm!



2018. jún. 21. 10:31
 1/1 anonim válasza:

Nem lehet h a valóságba sokat stresszelsz ezen? Vagy lehet h ezek a legnagyobb rémálmaid amiktől a legjobban kiborulnál hha tényleg megtörténnének. Sztem nincs nagy jelentőségük. Nekem is nagyon beteges álmaim szoktak lenni. Legtöbbször az időben vissza álmodok és kb 5 év múlva ,,büntetnek meg" álmomba egy valós cselekedetemért.pl.: (én úgy mentem 1. osztályba h folyékonyan tudtam olvasni, így amit a tanárunk feladott szövegeket/ meséket otthon sohasem olvastam el.) Egyszer azt álmodtam h elsős vagyok és az előbb leírt okok miatt rángatott fel a karomnál fogva a tanárom az igazgatóiba :D

Volt olyan is h kb másfél hónap alatt 4-5 olyan álmom volt h vmi álombeli számomra fontos épület totál leégett. Egy ideig be is voltam parázva h most akk a valóságba is le fog égni a házam?! De aztán persze nem volt semmi... (eddig... :D)

2018. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!