Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Napok óta azt álmodom meghal...

Napok óta azt álmodom meghal az az ember aki a legfontosabb számomra ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve. Egyebkent nagyon féltem eddig is hogy meghal mert elvesztette majdnem az összes barátját. Én nem bírtam elviselni ha megtörténne kérlek mondjatok erre valamit. Van arra esély hogy csak azért álmodom ezt mert félek az a legnagyobb félelmem?

2018. jún. 22. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez ellen nincs mit tenni. A sors akarata. Azért álmodod ezt hogy felkészült erre a szörnyű eseményre.
2018. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
*felkészülj
2018. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ilyen paranoiásnak lenni, lehetséges hogy tudat alatt ez a legnagyobb félelmed ami így nyilvánul meg. Azért utána nézhetnél, a neten sok ilyen álomfejtő oldalról tudok.
2018. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a félelmednek a leképeződése igen; hogy nagyon s zereted őt, nagyon ragaszkodsz hozzá, és rettegsz -akár tudatalatt- hogy elszakadhattok egymástól; mert ő nagyon sokat jelent neked; és jó érzés, hogy ő van.
2018. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én megmenthetem őt Anakin, álj át a sötét oldalra!
2018. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!