Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a számodra legfontosabb...

Ha a számodra legfontosabb ember tönkretenné az életed, akkor bosszút állnál rajta?

Figyelt kérdés
Mit tennél?

2018. jan. 24. 16:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem. A számomra fontos ember, attól függetlenül az, hogy ő hogy viszonyul hozzám.
2018. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki tönkretenné az életem szándékosan, többet nem lenne a barátom. Ha a családban lenne ilyen ember, akkor is kerülném a társaságát.
2018. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Bárkin bosszút állnék, aki tönkretette, ha fontos ember, ha nem.
2018. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha együtt tudok élni azzal, hogy én rossz voltam hozzá, akkor lehet. De ez hosszú adok-kapokhoz vezet, amivel a végén magamat hátráltatnám. Ha gyorsan akarnám lezárni, akkor nem mennék bele ilyenbe.
2018. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mit kezdeni a túldramatizált helyzettel. Mit csinálhatnak, amitől tönkremegy az életem, rámgyújtja a lakást, levágja a lábam, sót szór a müzlimbe..? Nyilván a cselekedet súlyától függ.
2018. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Elméletben biztos, de a valóságban valószínűleg annyira összetörnék legbelül, hogy nem lenne rá kapacitásom.
2018. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha adódna egy lehetőség, hogy durván megszívassam, egy magas labda, azt lecsapnám, de amúgy nem munkálkodnék ezen.
2018. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%

Nem állnék bosszút, nem az én műfajom. Általában ha valaki megbánt, mindig a bosszú az első gondolatom, de gyorsan lehiggadok, és inkább az illető elkerülése és a bánat feldolgozása az elsőszámú feladat. Ha ez megvan, igyekszem megbékélni.

A legjobb barátom nagyon megbántott pár éve. Ugyanezt a stragétiát követtem. Bevált.

2018. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, az élet mindenkinek oszt jót-rosszat egyaránt a "megfelelő" időben.
2018. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
Egyik osztálytársam pont ezért ment el :"( a lány aki amúgy csendes osztozkodó megharagudott valami féle hülyeségen és addig piszkálta osztály társam míg elment most pedig napjainkban csendes gonosz irigy lett csak egy kis ügy miatt
2018. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!