Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti milyen híres emberekkel...

Ti milyen híres emberekkel álmodtatok már, és mi történt ezekben az álmokban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen hírességgel, sztárral, ismert emberrel álmodott már, és mi történt ezekben az álmokban?

2018. jún. 29. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen álmom.Jensen Acklessel.Lányokat mentettünk ki egy raktár épületből miközben lőttek ránk.Aztán a lányok beültek Jensen(Dean-Odaát) kocsijába, ami olyan volt nagyjából mint a sorozatban, mi meg visszafordultunk és tüzelni kezdtünk.És a vége felé egy magas figura barna bőrkabátban felénk futott.És ennyi volt.
2018. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem olyan álmom volt, nem tudom mennyire ismeritek, a Marco Asensioval... Az volt a lényeg, hogy odajött hozzám, és megölelt, és utána a barátnőimnek meg ott menőztem ezzel. Egyébként ő egy focista, és annyira életszerű volt, hogy megölelt, miután fölkeltem, olyan boldog voltam...
2018. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egYszer Fördős Zével szexeltem álmomban. 😂😂😂
2018. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megan Fox- al, de nem mondom el, hogy mi történt.
2018. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Martina Stoessellel találkoztam titokban miután a koncerten felhívott a színpadra és egy duettet énekeltünk😍

Felkért hogy dolgozzak vele..❤

18/L

És te,kedves kérdező?

2018. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ian Somerhalderrel:) Vele mentem el egy bálba
2018. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ém tegnal azt hogy a macskám neve szaffj és van egy halott cicánk a zoé de most ő is itt volt és joey volt a neve ,ki volt nyitva a kapu ês a kuyák kifutottak ,én voltam dorothy és csak akkor juthattam vissza ha a suliban vgy itthon fura dolgkat szerzek,ez pl a falra maászó ananász,építettünk de a jutalom csoki egyikét a mesternek kellett adni


Ebbe uy vn hiresség hogy a niki riki diki dawn-ba

Joey Montagellie=

Ricardo Hurtado


Azért álmodthatok róla mert nagyon tetszik nekem💑

2019. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Róla álmodtam,megint


Lizzy greenr volt Viol

Joey meg Peti

És dawn vagyis viol leült a buszra peti és a tesói mellé és beleszeretett de ez hosszu.

H mint hosszu

2019. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mos meg azt hogy joey énekel dawn felkiált de itt még risszba vannako hogy ricardo és összejönnek
2019. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!