Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Találkozhatunk olyan emberekke...

Találkozhatunk olyan emberekkel, akik már meghaltak, de nem közeli hozzátartozónk volt, hanem egy híres ember?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam, hogy elvileg akik nem természetes halált halnak, hanem mondjuk drogtúladagolásban vagy alkoholizmusban halnak meg, azok nem tudnak eltávozni és egy köztes állapotban itt ragadnak és nem is érzékelik halálukat, illetve arról is olvastam még,hogy ha valakire sokat gondolunk azoknak a lelke nem tud eltávozni,mert mi visszafogjuk őket. Itt például híres zenészekre, színészekre gondolnék annyian haltak meg kábszer túladagolásban meg ilyenek és mennyien gyászolják őket akár még évtizedekkel haláluk után is. Az Ő lelkeikkel mi lesz és lehetséges kapcsolatba lépni velük?

Előre is köszönöm annak aki elolvasta és válaszol.


2014. dec. 20. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
A halál biológiai esemény, az a folyamat, mikor az élő szervezet komplex működése leáll. A folyamat végén a létezésünk megszűnik. Nincs lélek, nincs túlvilág, vége van.
2014. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt a kérdés az ezotéria témakörben tettem fel, tehát nyilván ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi én hiszek a halál utáni létben szóval nekem aztán bizonygathatja bárki,hogy meghalunk és vége...
2014. dec. 20. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Ha már így felháborodsz, akkor szádíze szerinti választ írok!

.

Én még nem találkoztam.

.

Ha hiszel

- a halál utáni életben;

- a lélek megidézhetőségében;

- elveted a reinkarnációt,

akkor keress nyugodtan!

Tudod, aki kér, kap, aki keres talál!

2014. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
írtam,hogy több helyen is olvastam erről,de tapasztalatokra lennék kíváncsi,hogy valaki élt e már át ilyet és ha igen akkor milyen volt... saját tapasztalataim is vannak és azokkal szeretném összevetni,hogy mi lehetséges és mi az ami csak véletlen egybeesés(bár a véletlenekben sem hiszek)
2014. dec. 20. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az evolúció, sem Isten nem tenne/tesz kivételt zenész, vagy zenészalkoholista vagy egy átlag ember között... Ez butaság! Azért mert te sokat gondolsz valakire az nem jelent semmi ehhez hasonlót. Készvagyok__
2014. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak: IGEN!

a Nemzet Nagyjainak Arcképcsarnokában.

Párizsban még Giocondával is.

Rómában a templom mennyezetére festve Ádámmal is, teremtése pillanatában.

2014. dec. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!