Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton rosszat?...

Miért álmodok folyton rosszat? Hónapok óta szinte minden este álmodok, a baj csak az hogy rosszat.

Figyelt kérdés
Az álmaim igen élethűek, általában azok a szereplők akiket közelebbről ismerek, családtagok és a barátom. Az álmok sokszor nem is ijesztőek, inkább nyomasztóak.. Pl sötét van, vagy halál közeli élmény jelenik meg, meg akarnak ölni, meghal egy közeli ismerősöm. Nagyon rosszak már ezek, és mivel régóta megy, kezdek beletörődni, most mégis inkább kiírtam ezt a kérdést, már csak megnyugtatásként is.. Lehetnek ezek sok stressztől esetleg? Vagy a kor jellemzője egy ilyen időszak?? 17/L előre is köszönöm a válaszokat!!

2018. júl. 4. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen problemaval ne a gyakorizokhoz fordulj, tobbseguk csak ir valami suletlenseget, vagy megprobal megalazni, kinevetni. Egy pazichologus segithet a problemadon, hasonlo okokbol en is jartam egyhez ilyen idos koromban. Ne szegyelld!
2018. júl. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat lehet a stressztol bar nemtudom hogy mitol lennel olyan stresszes a nyar elejen.

Friss levegoben aludj az elvilleg segithet.

Valamint ezt most nem viccnek szanom de az onkielegites sokat segit mind a nok es a ferfiak reszere a stressz csokkentesenek erdekeben :)

2018. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Utcso vagyok egyebkent hetente 1x belefer 1 nem tul jo alom .

Pl en ma azt almodtam hogy lecsuktak 1.5 evre gyorshajtasert :D

2018. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Angliába költözés családdal és hasonlók okozza a stresszt, nem kellemes. Barátom itt marad, távkapcsolat új iskola érettségi jövőre, borzalom. Remélem megoldódnak ezek, és utána minden jobb lesz. Köszönöm a válaszokat :D az a baj hogy nekem ez kb mindennapos
2018. júl. 4. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is lehet, ha sokat szorongsz.
2018. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

változástól félsz te lány!

a sötét, a halál mind ezt jelenti.

sötét nem tudod mi van mi lesz

halál valaminek az elmúlása, ami fontos. Nem emberé!

2018. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2018. júl. 11. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!