Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent folyamatosan ugyan...

Mit jelent folyamatosan ugyan azzal a hellyel álmodni?

Figyelt kérdés
Már kis korom óta egy helyről álmodok van,hogy hetente bukkan fel az álmaimba ez a hely van hogy 3 havonta.Az álmomban ez a helyszín nem más mint egy kavicsos úton van balra egy kis ház és ha tovább megyek egy kicsivel akkor ott van egy őserdő és el lehet menni jobbra és balra én mindig a jobb fele szoktam menni.És ha bemegyek az erdőbe akkor mindig ott van mellettem egy patak és a végén egy tóhoz kötök ki ami nagyon szép.Van,hogy jó dolgok történnek velem ott van,hogy ijesztő.Ma pl.:Beleszorultam a patakba.Van,hogy egyedül szokok menni van,hogy barátokkal néha biciklizni is szoktam ott.Mit jelenthet ez az álom?És miért álmodok vele ennyit?

2018. júl. 19. 18:29
 1/5 leértékelt ***** válasza:
28%
Alacsony költségvetésű álmaid vannak.
2018. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%

Nem jártál még ott? Esetleg valami kiskorod beli (minthogy kiskorodtól kezdődött) hely, ahol sokat játszottál/ valami trauma ért?


Vagy ha nem ismerős, akkor lehet, hogy nem tetszik a mostani életed ezért egy olyan helyre szeretnél menni, ami nyugalmas, szép.


Csak ötletelek, nem vagyok jártas az ilyesmiben.

2018. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a környékünkön van egy hasonló hely ahol szintén vannak erdők és kavicsos út van.Régen ott sokat játszottunk.De az álombeli hely nagyon máshogy néz ki.
2018. júl. 19. 20:57
 4/5 anonim válasza:
100%
Előző vagyok^^. Lehet, hogy azóta az agyad "kiszínezte" a helyet
2018. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A jövőben találkozni fogsz ezzel a hellyel, vagy pedig az előttem lévőknek igaza van. Ha az én feltételezésem igaz, ne számíts sok jóra. Nem happyend végűek az ilyen sztorik..
2018. júl. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!