Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy 2. napja...

Mit jelenthet, hogy 2. napja azt álmodom, hogy véletlenül mellettem meghal valaki?

Figyelt kérdés

Van 3 álmoskönyvünk, olyat írt,hogy egészség, hosszú élet, meg egy megnyert ügynek hitt dolog elvesztése..

de kicsit zavar,hogy ma is azt álmodtam..

tegnap repülőt vezetett felettem egy ismerősöm, aztán véletlen megnyomtam vmit, lezuhant és szétrobbant..aztán még volt valaki, arra nem emlékszem.

Ma pl egy nőt lebuktattam, mert el akart menekülni az igazság elöl, valakit bánthatott vagy nem tudom, de én rámutattam, aztán bántani akart, aztán ő is meghalt azt hiszem.

Az utolsó pedig az volt, hogy hátul az összefogó csatomba valaki belefutott és azonnal meghalt..


Tudom, ezek olyan hülye álmok, de azért lehet h vmi mondani valójuk van?


2010. jún. 19. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
pénz jön a házhoz
2010. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az jó lenne:):D
2010. jún. 19. 17:02
 3/10 anonim válasza:
Szerintem új családtag vagy új barátok! Biztosan nagyon tisztelő és szerető ember vagy!
2010. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Szerintem köttesdd ki a kábelTV-t mert előbb utóbb skizofréniás pánikbetegséged lesz. Az pedig nagyon rossz ám kizárólag multipopoloszkópikusan lehet kezelni.(Análisan végbélen keresztül)
2010. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Neked pedig tanácsolom,hogy fordulj sürgősen orvoshoz...

De ha csak egy mínuszjelélt jöttél, gratulálok, megnyerted.

2010. jún. 21. 17:29
 6/10 anonim válasza:
0%
Mínusz jel.... gratulálok. Hány éves vagy 7 ?
2010. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt inkább én kérdezhetném Tőled, ha vmilyen téma nem érdekel, akkor én oda nem írok, van annyi eszem, nem úgy mint neked, sületlenségeket bárki tud írni, hát igen, ennyi a szinted...sajnállak
2010. jún. 21. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Az álomban minden csak szimbólum, és azt, hogy mi mit szimbolizál, a Te lelked, élményeid, gondolkodásmódod határozza meg, emiatt az ilyen általános érvényű álmoskönyveknek elég kicsi a hasznuk. Jó lenne tudni, hány éves vagy, ettől nagyon függ a dolog. Kb. 14-16 év alatt nem mindenki elég érett személyiség ahhoz, hogy "komolyan" álmodjon. (Vannak jelentéssel bíró és jelentéssel nem bíró álmok.) Az ismétlődés azonban komolyabb dologra utal. Ha valaki meghal körülötted, az nem azt jelenti, hogy maga a személy hal meg, hanem hogy benned, számodra "hal meg" az a valaki. Pl. elfelejted, kikerül az életedből, megszűnik számodra, nem törődsz vele. De ennek is lehet jó és rossz oldala. Ha tényleg érdekelnek ilyenek, akkor olvass sokat, kezdésnek mondjuk Gyökössy Endrét és Carl Gustav Jungot magyarul.
2010. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, 18 vagyok :) az első volt ismerős, akivel már régóta nem beszélek, a többi idegen volt.
2010. jún. 22. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg csak feltételezés, de lehet, hogy a sok ember egyszerűen "mindenkit" vagy "sok mindenkit" jelent, akivel kapcsolatban állsz/állhatsz/állhatnál. Ha nem ismersz konkrét személyeket az álmodban, az többnyire "általános személyeket" jelent, tehát nem konkrét egyéneket, hanem bárkit. Az előző voltam.
2010. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!