Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Esküvő alatt temetés (virraszt...

Esküvő alatt temetés (virrasztàs) mit jelent?

Figyelt kérdés

Előre bocsánatot, világéletemben megrögzött materialista voltam, bár ez pár dologban megingott.

Alapvetően úgy állok hozzá, hogy az agyunk álmunkban azt dolgozza fel, ami történik velünk, illetve ami foglalkoztat.


Viszont éjjel ijesztő álmom volt, aminek a lényegére emlékszem (ritkán szoktam), és amit nem tudok hova tenni.


Hétvégén esküvőre megyek, tehát evidens, hogy az esküvő foglalkoztat, a halál azonban nem.


Na szóval, az álmom:

Esküvő utáni lagzi, keresem az ifjú párt, megtudom, a hátsó helységben vannak. Hátralévő, ott a vőlegény, kisírt szemekkel, mellette a felravatalozott koporsó, sok virággal (ami külön furcsa, hiszen közeli hozzátartozó, és nem tudtam halálesetről). Megkérdeztem, mi történt, a válasz: meghalt az édesanyja, xy. De a név nem a vőlegény anyjának a neve volt, hanem a menyasszonyé.


Ennyire emlékszem. Jelenthet valamit, vagy csak a tudatalattim szórakozik?



2018. aug. 2. 07:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Pár szót átírt a telefon, és nem vettem észre, sorry. De a lényeg gondolom, kivehető.
2018. aug. 2. 07:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok hasonló kuszaság volt már nekem is az álmaimban. Nyugodj meg, nem lesz semmi baj. Én pl. sokat álmodtam azt, hogy abban a szobában fekszem az ágyon ahol a férjem élt fiatalon, tehát anyósoméknál, közben meg az első kapcsolatom feküdt mellettem.
2018. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod érzed de gondolni sem mersz rá (hátsó helyiség), hogy az esküvő után a menyasszony hatására (koporsó "a változást jelképezi", ravatal "új életszakasz") a vőlegény és az anyja eltávolodik egymástól (anyja halála "lelki értelemben"). A vőlegénynek ez nagy teher (kisírt szemek), mert nagy a szerelem (sok virág).


Saját vélemény: Úgy érzed a menyasszony utálja az anyósát, és nem szívesen megy a tájékukra.

2018. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3: egyáltalán nem, kifejezetten jó a kapcsolatuk. És az ifjú pár már jó ideje együtt él, szóval a mindennapi életükben az esküvő nem jelent nagy változást.


Én csak attól tartok, nem jelez-e előre valamiféle tragédiát...

2018. aug. 2. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!