Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Koporsó? Többi lent.

Koporsó? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy az apámmal valahonnan elhoztunk az udvarunkra 1 koporsót, és én az udvar közepén ástam egy nagy gödröt, és én meg nagy örömmel mondtam apámnak, hogy ásson el, és igy is történt. Miért álmodtam, vagy ez csak egy egyszerű álom volt? :D

2015. szept. 21. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne misztifikáld túl, lehet, hogy belül félsz, hogy mi lesz, ha elveszted majd a szüleidet vagy veled történne valami baj. Lehet, hogy tudattalanul egy kicsit nyomaszt ezt téged és ezért álmodtál ezzel kapcsolatosat. Esetleg filmet néztél, vagy olvastál temetéssel kapcsolatosat.
2015. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez az álom arra utal, hogy tafofíliás, esetleg nekrofíliás vagy! Kezdhetsz aggódni! :D
2015. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszönöm a válaszokat! :)

Aggent az első válaszod nagyon értelmesnek bizonyult, mert hogy

...

2015. szept. 21. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!