Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg almodhatom hogy terhes...

Meg almodhatom hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

sziasztok

most mar harmadszor almodom egymas utan hogy terhes vagyok/voltam .

elsonel meg neztem almos konyvben mit jelent (pozitiv valtozas)

aztan megint es megint ujra azt almodtam hogy terhes vagyok aztan kovetkezo kep otthon a gyerek es az apja jatszanak.

szeretnek gyereket nagyoon . lehet csak az miatt?



2018. aug. 3. 03:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jaaa ééértem, tehát csak hívők válaszát várod. Mert reálisan gondolkozóké nem kell, mert nem azt mondják, amit hallani akarsz.


Az ugye megvan, hogy első körben nem is jó kategóriában tetted fel a kérdést, hanem a gyereknevelés témakörben. Valószínűleg ott kevesebb álomhívő van, mint az ezo kategóriában.

Másrészt pedig ha pozitív lesz a teszted, akkor mindenkinek azt fogod mesélni, hogy te megálmodtad? Miközben máskor is álmodtál már ilyet és nem voltál terhes...(gondolom ezt nem fogod hozzá mesélni)

2018. aug. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!