Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek minden rendben?...

Szerintetek minden rendben? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! úgy félek! 6 nappal mensi elott mar ki mutatta a teszt nagyon halványan hogy pozitív!


Itt a kép (6nappal előtte)


[link]


És most 3 nappal előtte:


[link]


Jóval erősebb szerintem! Csak D.u pisiből van! Szerintetek minden rendben van? Nem baj hogy ilyen korán ki mutatja?

Félek hogy meg fog jönni majd.


2018. aug. 2. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy rendben van, hiszen erősödött a csík. :) De ha 6 nappal előtte már kimutatta, akkor jó korán lehetett peteérésed...

Egyébként nekem csak mensi elmaradás után mutatta ki pár nappal, és én is annyira izgultam, hogy pár naponta csináltam tesztet, amíg eljutottam az orvoshoz :D

2018. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is nagyon korán ki mutatta! Arra gondoltam hogy a mi családunkban voltak ikrek lehet hogy 2 baba van :) vagy pedig tényleg korán volt a peteérésem🙂

Egyébként igen én is naponta tesztelnék legszívesebben mert aggódom! Első babám :)

2018. aug. 2. 16:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne aggodj semmi baj! En is ilyenre szamitok mert nekem LH teszt megerositette 11.ciklusnapon volt ovum. Amit sosem tudtam volna meg ha nem tesztelek! Koran van neked is a peteeresed ennyi! Gratula a babahoz :)))
2018. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És néha enyhe hasfeszules meg folyas normális?
2018. aug. 2. 16:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Ahogy a mehed is kezd alakulni, lesz is meg hasfeszules esetleg,szurka. A folyasod is ha normalis, nem veres akkor nincs baj :))
2018. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem 4 nappal előtte lett pozitív, este.

Mondjuk előtte is lehet az lett volna, csak nem csináltam :)

Neked is koràbban volt peteérèsed, de ikrekre is van esèly!

:)

2018. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is 6 nappal elötte már halvány pozi volt a tesztem.

Egy baba lett, és középidőben volt a peteérésem.

Nem ritkaság. Csak gyorsabban kezdett beágyazódni.

2018. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

;) nekem is ilyen hamar mutatta. Teljesen rendben volt a terhességem. 6.het után valszleg lesz szivhangja. Addig ne idegesít magad ezzel. Én is azt hittem (ah.. titkon meg bíztam is benne) hogy ikrek. De nem. :) utólag tudom, jobb ez így


Egy 1 éves kisbaba anyukája.

2018. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!🙂 Picit megnyugodtam.

Még ma reggel csináltam egy utolsó tesztet! Reggeli vizeletből.

Ilyet lett:

[link]


[link]


De többet már nem csinálok. Holnap után lesz esedékes a mensim.. remélem minden rendben lesz és nem jön meg!😐☺️☺️

Még olyan furcsa ez az egész nekem. Felfoghatatlan!☺️

2018. aug. 3. 10:29
 10/12 anonim ***** válasza:

:) majd belejossz! Én is meg nemtom hány hónaposan is teszteltem.. Már csak a vicc kedvéért. (sok tesztem volt mert nem egyesével vettem és lejartak volna mire újra babát vállalunk) de elfogytak...


Volt az a műsor vmelyik ilyen gagyi adón h nem tudtam h terhes vagyok és abban volt h x hét után lecsokken a hcg ezért lett azoknak a nőknek negatív a teszt (holott 4-5, hónapos terhesek...) HÁT EZ EGY KAMU. Nekem mind pozitív lett. ;) ha másra nem, erre jó volt.


Amúgy gratulálok halkan persze. ;)

2018. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!