Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha azt álmkdtam hogy valaki...

Ha azt álmkdtam hogy valaki azt mondja nekem hogy fel kéne vállalnom magam, akkor ez a való életemre jellemző?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem felvállalom magam csak nem a képeken altalaba, és ezt kommentbe kaptam.(nem kell vele annyit szorakozni ha nincs rajt a fejem, meg nem minden kephez illik)

2018. aug. 5. 09:05
 1/1 thoomas26 ***** válasza:

Mindannyiunk legtöbb álma a lelkivilágunk pillanatnyi tükörképei, a bennünk zajló lelki folyamatok felszínre törései. Az igazi okát egy-egy álomnak azonban kizárólag maga az álmodó tudhatja, hiszen saját (lelki) világát csak saját maga ismerheti a legjobban.

Ha azt álmodtad, hogy valaki azt mondta neked, hogy fel kéne vállalnod magad, akkor azt lehet azért, mert valaki a valóságban tényleg azt mondta, lehet azért, mert azt szeretnéd, hogy valaki azt mondja, s lehet azért, mert félsz, hogy valaki azt mondja majd. E lehetőségek közül való döntésben segítség az az érzés, amit az adott álom alatt éreztél.

2018. aug. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!