Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző a RÁK horoszkópra?

Mi jellemző a RÁK horoszkópra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minden érdekelne legfőképp férfi szempontból milyenek a rák jegyűek. Sajnos amit magamon észre vettem az nem más mint az hogy nagyon érzékeny vagyok lelkileg és nagyon sokszor vagyok melankólikus lehnagolt állapotban.


2018. ápr. 21. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár nekem az aszcendensem rák ,ami hasonlít a csillagjegyhez nagyon. Érzékeny vagyok, félénk, kisse sertodekeny, van egy pancelom,próbálom magam erősnek mutatni bar nehezen megy :D szeretek régi dolgokra emlékezni, régi dolgokat gyűjteni, retro zeneket, filmeket stb. Szeretnék családot, es hűséges típus vagyok.

Amúgy a kornyezetenben sok a rák es köztük 10\8 hűtlen... Meg kissé sunyi. A többi tulajdonság ugyanúgy rájuk is illik, mint amit en leírtam.

2018. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyan ilyen vagyok mint amit leírtál :) persze talán annyi különbséggel hogy még nem csaltam meg soha egyik párom sem de voltak azért kikacsintgatások.
2018. ápr. 21. 12:51
 3/9 anonim ***** válasza:
En is hűséges vagyok, a többi rák ismerosom viszont nagyon hűtlen... Az egyik pl a testvére pasijával kezdett ki... Meg annyit hogy en kb tudok olvasni a másik fejeben..
2018. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenen megsértődik és olyan övön aluli, aljas, gusztustalan dolgokat mond. És úgy alapvetően jellemző rá az empátia hiánya mások felé. Magára nézve nagyon érzékeny, másokra nézve meg szemétláda. Bocsi ez az én tapasztalatom Rák férfiakról, biztos vannak jobb arcok is köztük. Rák lányoknál ilyet amúgy nem tapasztaltam (mint amit a pasiknál).
2018. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*olyankor
2018. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ott az igazsag a 4 nel.

Ja meg szeret titokzatoskodni,semmit nem mond el,de masbol mindent kihuz.

O így uralkodik.

2018. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Arkhowar ***** válasza:
Hátrafelé megy mégis előre halad!
2018. ápr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as! Nekem a bátyám rák és az ő ex-neje mászott rám:D Szerintem határozottan egyik csillagjegybe se illene bele a bátyám. De azért lehet róla mondani, hogy kicsit tud melankólikus lenni, meg érzékeny, illetve gyakran az érzelmei befolyásolják inkább. Kicsit sunnyogó, de azért alapból jóindulatú.

Nekem meg teljes ellentmondás, mert én kos vagyok, de az aszcendensem nekem is rák. Én kb gyerekkoromban egy igazi kíméletlen kos voltam. Neki mentem mindenkinek, kortól és termettől függetlenül. Nagyon akaratos voltam. De legalább kifejezetten bátor. De ahogy telik az idő egyre inkább hasonlítok a rákra. Amilyen kemény voltam, vagy legalábbis azt hittem, annyira leszek egyre inkább érzelgős és szentimentális. A bátorságom is egyre inkább eltűnik.

2018. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Érzékenyek meg finom lelkek. Vannak kivételek .Àltalàban rendesek csak zárkozott félénkek .Nem mindegyik szemétlàda csak nem köti az orrodra àllandóan a napi rutinjait .
2018. ápr. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!