Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Két hete majdnem minden este...

Két hete majdnem minden este ugyanazzal a személlyel álmodok. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Olyan ismerősről van szó, akivel fél éve szeretnék találkozni, de valahogy sose jutok oda, hogy felkeressem, és már nagyon régen nem is hallottam róla. Gyakran eszembe jut, de semmi változás ezt illetően nem történt az utóbbi időben.

Mégis két héten belül ma tizedjére álmodtam vele. Az álmokban általában egyszer csak megjelenik. Összefutok vele egy múzeumban, a buszon, az utcán, egy irodában, stb... Aztán beszélgetünk, és van, hogy beszélgetés közben ébredek fel, de kétszer volt, hogy egyszer csak elváltunk, pl. leszállt a buszról, én még követtem, de eltűnt vagy én szálltam be egy kocsiba és csak úgy elmentem.

Nem tudom, mi lehet az oka, mert nem gondolok rá többször, mint eddig. És azt sem tudom, miért nincs a beszélgetéseknek normális lezárása. Lehet, hogy ha az esetek többségében nem ébredtem volna fel, lett volna köztük lezárt? Vagy az ébredés is jelent valamit?



2018. aug. 8. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kapcsolatotok nincs lezárva.
2018. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És esetleg hiányzik is neked, csak ezt valahol mélyen elraktároztaf erővel. Erre mondom azt, hogy nem lehet letagadni azt ami van. Idővel minden kiderül.
2018. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!