Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos Álmodás. Ez tudatos...

Tudatos Álmodás. Ez tudatos álom volt?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdett el igazán felcsigázni a téma és majdnem egész nap a Tudatos álmodással foglalkoztam.Valóságteszteket végeztem ahogy egy videóban láttam.

Este amikor elmentem aludni kiválasztottam egy tárgyat és amíg el nem aludtam azon járt a fejem.

Elaludtam és egy teljesen más álom volt.Megnéztem a kezem és 6 ujjam volt tudtam lélegezni befogott orral stb.Egyébkébt az álmomba a szobámba ébredtem fel de amúgy nem otthon voltam.Kimentem a konyhába és ott volt anyum,és kérdezett tőlem,válaszolni akartam de olyan mintha nem is hallott volna mert még folyton kérdezgette ugyan azt de hiába mondtam nem hallott engem.Úgy döntöttem,hogy leírom papírra,hogy tudatosan álmodok de egyszerűen képtelen voltam helyesen leírni,mivel nem tudtam leirni a betűket,olyan volt mintha nem is ismertem volna őket.Anyum elolvasta a katyvaszt amit leírtam és vége lett az álomnak.



Ez most tudatos álmodás volt,vagy csak egy sima álom amit az agyam úgy álított elő mintha egy tudatos álom lenne?


2018. aug. 14. 07:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Amennyiben tudatos álom lett volna, akkor nem teszed fel a kérdést, mert egyértelmű volna számodra.


A tudatos álom egyik nélkülözhetetlen pontja, hogy ráeszmélsz álmodban!!! hogy ez csak egy álom.


Esetedben a leírásod alapján ez nem történt meg, te szimplán túl sokat olvastál a témáról, nagyon foglalkoztatott.

Erre született egy álom, amiben a módszerekről álmodtál.


Egy tudatos álomban rájöttél volna, hogy álmodsz és onnan a kedved szerint ment volna a történet.

2018. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!